Wieczór kawalerski narzeczonego Scarlett Johansson będzie inspirowany "Avengers"

Karolina Woźniak
04.06.2019 15:15
Scarlett Johansson i Colin Jost |undefined Fot. : Rex Features/East News

Scarlett Johansson w maju 2019 roku ogłosiła zaręczyny z Colinem Jostem. Jej przyszły szwagier teraz planuje zorganizować swojemu bratu niezapomniany wieczór kawalerski...

Wszystko wskazuje na to, że Scarlett Johansson tak łatwo nie zapomni o "Avengers", a produkcja wkradnie się nawet w jej prywatne życie. Aktorka, która wciela się w filmie w Czarną Wdowę ogłosiła zaręczyny z Colinem Jostem w maju 2019 roku. Teraz okazuje się, że narzeczonego gwiazdy czeka przyjęcie kawalerskie, którego motywem przewodnim będzie film "Avengers". Informację ujawniono w jednym z odcinków portalu Radar's Online.

Wieczór kawalerski inspirowany "Avengers"

Jak podaje portal, impreza ma być tandetna, tania i zwariowana, ale jednocześnie będzie ukłonem w stronę roli Johansson. Całe wydarzenie planuje brat gwiazdy Saturday Night Live, Casey:

Colin i jego brat, Casey, są ze sobą bardzo zżyci więc to, że Casey planuje wieczór kawalerski swojemu bratu nie jest niczym nadzwyczajnym. To, co jest zaskakujące, to motyw przewodni imprezy, jakim będą Avengersi. Oczywiście Scarlett jest częścią ten franczyzy, ale impreza będzie tania, głupia i chwytliwa. Stroje będą bardziej w stylu tych, które mają na sobie ludzie pozujący do zdjęć z turystami na Sunset Boulevard niż te, które widzimy w produkcji.
Przeczytaj także

Film o Czarnej Wdowie ze Scarlett Johansson

Kiedy "Black Widow" trafi do kin? Tego twórcy filmu jeszcze nie zdradzili, ale prawdopodobnie będzie miało to miejsce w 2020 roku. Film wyreżyseruje Cate Shortland, a za scenariusz jest odpowiedzialny Jac Schaeffer. Fabuła filmu jest na razie owiana tajemnicą. 

Zobacz także: Gwiazdy "Stranger Things" i "Faworyty" dołączyły do obsady solowego filmu o Black Widow

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.