Maczety i siekiery na ustawce pseudokibiców klubów piłkarskich. Rozróbę udaremniła policja

Aleksandra Kopka
10.05.2017 12:38
Maczety i siekiery na ustawce pseudokibiców klubów piłkarskich. Rozróbę udaremniła policja Fot. LUKASZ KALINOWSKI/ East News

Zabrzańska policja nie dopuściła do rozlewu krwi, pomiędzy pseudokibicami Ruchu Chorzów a Śląska Wrocław. Przy zatrzymanych znaleziono maczety.

Do ustawki pomiędzy pseudokibicami Ruchu Chorzów a Śląska Wrocław, miało dojść w sobotę 6 maja 2017 roku, w lesie nieopodal autostrady A4. To właśnie pod Zabrzem dzięki policji nie doszło do rozlewu krwi.

Pseudokibice Ruchu Chorzów oraz Śląska Wrocław na spotkanie, nie mające nic wspólnego ze sportem, wybrali sobie odosobnione miejsce. W momencie wkroczenia Policji byli totalnie zaskoczeni. W ich samochodach znaleziono pałki, maczety, noże a nawet siekiery.

Trzeba przyznać, że ten rodzaj „sportu”, choć efektowny nie jest społecznie akceptowany. Jeśli chcecie obejrzeć film z prawdziwym mistrzem sztuk walki to polecamy ten o Bruce Lee.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.