Smutne wieści dla fanów GTA. Zamiast 6. części powstanie odświeżone Vice City i San Andreas?

28.01.2021 14:04
Smutne wieści dla fanów GTA. Zamiast 6. części powstanie odświeżone Vice City i San Andreas? Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Rockstar przyzwyczaił fanów do tego, że na ich nowe produkcje trzeba czekać całymi latami. Chociaż wszyscy spodziewają się rychłej zapowiedzi GTA VI, to plany studia mogą być zgoła inne.

Odświeżone wersje GTA III, Vice City i San Andreas zamiast GTA VI?

Czy Rockstar Games zamierza zaskoczyć (i przy okazji chyba rozczarować) fanów informacją o tym, że powstaną zremasterowane odsłony Grand Theft Auto III, Vice City i San Andreas na konsole PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S?

Polecamy

Spekulacje na ten temat rozpoczęły się na GTA Forums - czyli dobre źródło przecieków dotyczących serii - gdzie kilku użytkowników (od adminów do leakerów) wysłało tajemnicze wiadomości, które wydają się być związane ze wspomnianymi trzema produkcjami. Wszystko ma się wyjaśnić w ciągu następnych 90 dni.

W planach podobno jest nawet zwiastun związany z GTA III, Vice City i San Andreas, przez co naturalnie fani od razu założyli, że tworzone są remastery gier. 

Polecamy

Jeden z adminów GTA Forums o ksywie "uNi" udostępnił na Twitterze zdjęcia kart płatniczych z GTA Online, które mają napisane cyfry "2001200220042013B46". Liczby mają nazywać do lat wydania kolejnych gier - od GTA III w 2001 roku, aż do GTA V w 2013.

Fani twierdzą, że ma to oznaczać, iż wszystkie te produkcje pojawią się na nowych konsolach jeszcze przed VI odsłoną ("B46" czytane jako "before 6", czyli "przed szóstką"). 

Całość może być oczywiście jedynie szalejącą wyobraźnią fanów GTA. Równie dobrze Rockstar Games może pracować po prostu nad Grand Theft Auto VI i zwyczajnie zwlekać z pokazaniem pierwszych materiałów z gry.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.