Zenek Martyniuk bohaterem polskiej gry tylko dla dorosłych [WIDEO]

03.02.2020 12:19
Zenek Martyniuk w grze Disco King|undefined Fot. materiały prasowe Promatic Group

Nie tylko film „Żenek” będzie w najbliższym czasie przyciągał uwagę fanów Zenka Martyniuka. Muzyk Disco Polo użyczył swojego wizerunku grze kierowanej do osób, które ukończyły 18. rok życia.

Film o Zenku Martyniuku zapowiada się na wielki hit. W kraju, w którym za disco polo szaleją miliony osób obraz pokazujący wątki biograficzne króla tej muzyki praktycznie skazany jest na sukces.

„Zenek” ma opowiadać między innymi o miłości, dlatego też jego premierę wyznaczono w Walentynki. W zwiastunie można zobaczyć, jak bohaterowie wyśmiewają się z wykonawców rockowych.

Zobacz sam: Led Zeppelin i AC/DC kontra disco polo, czyli pierwszy zwiastun filmu "Zenek" 

Film to nie jedyne produkcja, w której pojawi się Zenek Martyniuk. Muzyk został głównym bohaterem gry Disco King. Nie każdy będzie mógł w nią zagrać, jako że przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych.

Zenek Martyniuk w grze brandowanej Disco King. Król disco polo wchodzi w hazard

Autorzy Disco King chwalą się, że w grzeod Zenka nie będzie się można opędzić.

Zenon Martyniuk, wokalista zespołu Akcent, uznawany jest za czołowego przedstawiciela nurtu disco. Zenek przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów, a jego przeboje “Przez twe Oczy Zielone” oraz “Przekorny Los” cieszą się niesłabnącą popularnością. W grze Promatic Group można usłyszeć te dwa najpopularniejsze utwory wykonane przez artystę, które mają już ponad 300 mln wyświetleń na YouTubie.

Disco King to elektroniczny „jednoręki bandyta”, który trafi do licencjonowanych salonów gier. Przedsmak atrakcji dla miłośników hazardu w rytmach disco polo można zobaczyć na krótkim zwiastunie.

Głównym atutem nowego automatu ma być koncentrowanie się na postaci muzyka oraz symbolach kojarzących się z muzyką disco polo.

Projektując grę Disco King skupiliśmy się na klimacie nurtu disco, który odzwierciedla charakter muzyki Zenka Martyniuka. Symbole, które pojawiają się w grze, również utrzymane są w tematyce muzycznej. Są to m.in. Gitara, Keyboard, Mikrofon Retro czy Głośniki. Kombinacja Symboli literowych układających się w napis DISCO daje 5 Darmowych Gier, w których symbole Q, J i K zmieniają się jednocześnie w symbol Wild – Zenek z gitarą.

Uroczysta premiera automatu, z udziałem samego Zenka, odbędzie się 4 lutego 2020 w Londynie.

Zobacz także: Zenek Martyniuk jest fanem rocka i słucha Metalliki oraz Scorpions 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.