Znamy cenę Motoroli Razr

21.11.2019 11:05
motorola razr|undefined Fot. źródło: materiały prasowe, Motorola

Motorola Razr będzie kosztować tyle, że z łatwością kupicie sobie za nią nerkę na czarnym rynku. 

Nowa wersja kultowego RAZR będzie dostępna w Polsce od stycznia 2020 roku. Telefon będzie dostępny tylko i wyłącznie w ofercie Orange, który jako jedyny dostawca telekomunikacyjny mocniej stawia na standard eSim. Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny telefonu, ale możemy wywnioskować, ile będzie kosztować w Polsce RAZR po tym, jak twórcy podali jego europejską cenę.

Motorola RAZR - cena

Mimo braku oficjalnej ceny w Polsce wiemy, że Amerykanie zapłacą u siebie 1499 dolarów podczas gdy Europejczycy będą musieli dać 1599 euro.

Przeczytaj także

Po bardzo złożonym matematycznym równaniu jesteśmy w stanie ocenić, że w Polsce Motorola RAZR będzie kosztował około 6900 złotych.

Oczywiście cena RAZR to nic dla fanów gadżeciarskich smartfonów. Samsung Galaxy Fold kosztował w końcu 9000 zł, a sprzedał się na pniu. 

RAZR to jednak sprzęt, który, chociaż może podobać się pod względem designu, raczej zawodzi pod każdym innym. Dwa aparaty (16 i 8 MPix), mała pojemność baterii i marny procesor Qualcomm Snapdragon 710. Oczywiście w codziennym użyciu są to wystarczające specyfikacje, ale gdy płacisz za telefon 7000 zł ,masz nadzieję, że dostaniesz więcej niż sentymentalną pamiątkę z nowoczesnym wyglądem.

Zobacz także: Google Pay i Apple Pay będą mieć w Polsce nowego konkurenta. Nadchodzi Lidl Pay

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.