Zobacz jak zrobić sportowy wydech za mniej niż dychę

Aleksandra Kopka
21.04.2017 10:52
Zobacz jak zrobić sportowy wydech za mniej niż dychę Fot. kadr z wideo

Masz stare auto i nie warto w nie inwestować? A może marzy ci się sportowy wydech ale aktualnie Twój stan konta nie pozwala na większe zakupy w sklepach tuningowych? Jeśli tak, to pokażemy Ci jak szybko i za małą kasę zrobić sportowy wydech.

Okazuje się, że na sportowy wydech wcale nie trzeba wydawać połowy rocznej pensji. Czasem wystarczy pomysł i chwila czasu. Poniżej prezentujemy Wam filmik na którym zobaczycie, jak przy pomocy starej dętki od roweru, nożyczek oraz trytytki, zrobić najtańszy tuning wydechu.

Jeśli nie macie akurat starej dętki do roweru, to te w dobrym stanie na portalach aukcyjnych kosztują mniej niż 6 złotych. Opaska zaciskowa znajdzie się w każdym garażu. Natomiast przy pomocy nożyczek możecie regulować intensywność dźwięku waszego nowego wydechu ;)

Może i wydech z dętki rowerowej nie jest jakimś odkryciem na Nobla, ale sami musicie przyznać że małym kosztem można odmienić dźwięk każdego samochodu. Jeśli jednak prócz wydechu, macie problem z parowaniem szyb, to mamy dla Was kilka wskazówek.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.