Call of Duty Warzone 2.0 już dostępne - co nowego przygotowali twórcy popularnej gry?

17.11.2022 13:56
Call of Duty Warzone 2.0 już dostępne - co nowego przygotowali twórcy popularnej gry? Fot. materiały prasowe/Activision

Premiera Call od Duty Modern Warfare 2 spowodowała, że zmiany wprowadzono również do flagowego battle-royale serii. Co nowego uświadczymy w Warzone 2.0?

Call of Duty Warzone 2.0 jest już dostępne

Nadszedł dzień zero - od godziny 19:00 czasu polskiego 16 listopada 2022 roku dostępne jest do pobrania Call of Duty Warzone 2.0, czyli odświeżona wersja szalenie popularnego battle-royale od twórców najpopularniejszej franczyzy FPS na świecie.

Polecamy

Jeżeli jednak cierpicie z powodu nieco wolniejszego internetu, to polecamy uzbroić się w cierpliwość - zanim odpalicie Warzone w wersji 2.0, to czeka was pobranie 125 gigabajtów materiałów. Możemy też doliczyć kilka giga z powodu aktualizacji premierowej. Nieco lepiej mają posiadacze Call of Duty Modern Warfare 2 - ci do pobrania mają "jedyne" 70 GB.

Oczywiście Call of Duty: Warzone 2.0 wciąż jest dostępne do pobrania za darmo, przez co przepełniona jest dodatkami kosmetycznymi i innymi battle passami. Plus - posiadacze płatnych "pełnoprawnych" odsłon COD-a jak zwykle mają dostęp do ekskluzywnej zawartości. 

Co nowego w Call of Duty Warzone 2.0?

Call of Duty: Warzone 2.0 w gruncie rzeczy jest zupełnie nową grą względem oryginału. Jasne, rozgrywka nadal opiera się na schematach znanych z poprzedniej wersji, ale lista zmian robi wrażenie - podstawą jest zupełnie nowa mapa, tryby gry, kamera z perspektywy trzeciej osoby (co zdaje się być ukłonem w stronę fanów Fortnite), oczywiście nowe wyposażenie, walka pod wodą, a także silnik graficzny, co totalnie odświeża wygląd Warzone.

Polecamy

Pełna lista nowości wraz z przepastnymi opisami znajduje się na oficjalnym blogu Call of Duty. Jej przedsmak możecie natomiast zobaczyć w klimatycznym zwiastunie Warzone 2.0 z hitem "Free Bird" Lynyrd Skynyrd w roli ścieżki dźwiękowej:

Przypominamy też, że Call of Duty Warzone 2.0 dostępne jest na konsole Xbox One, Series X/S oraz PlayStation 4/5, a także oczywiście pecety. Udanych łowów i jak mówi klasyk: "Bravo Six, going dark". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.