Gwiazda k-popu w koszulce z Sex Pistols i swastyką, bo "jej nie rozpoznała": "Czego ich uczą w szkole?" [FOTO]

22.03.2023 15:11
Sex Pistols Fot. East News

Wokalistka przeprosiła wyjaśniając, że "nie rozpoznała właściwie znaczenia przechylonej swastyki na koszulce".

Niejednokrotnie pisaliśmy o tym, że gwiazdy świata pop zakładają koszulki z metalowymi oraz rockowymi kapelami nawet nie wiedząc, co na sobie mają. Takie sytuacje mocno bulwersują fanów mocnego grania. Teraz mamy kolejną aferę z koszulką punkowego zespołu w roli głównej. Problem jednak w tym, że na T-shircie u k-popowej gwiazdy pojawił się Sid Vicious z Sex Pistols, który miał na sobie koszulkę ze swastyką. W sieci zrobiło się gorąco, a piosenkarka szybko usunęła zdjęcie w tej koszulce i przeprosiła.

Polecamy

Gwiazda k-popu w koszulce z Sex Pistols i swastyką, bo "jej nie rozpoznała": "Czego ich uczą w szkole?" [FOTO]

Wokalistka k-popowego zespołu Twice, Chaeyoung, wrzuciła do sieci zdjęcie w lokalu i miała na sobie koszulkę z muzykiem Sex Pistols. Nie byłoby w tym nic złego, że koreańska gwiazda ma na sobie podobiznę Sida Viciousa (liczymy, że wie, kim jest), gdyby nie fakt, że muzyk widnieje w koszulce ze swastyką. Łatwo się domyślić, że zdjęcie oburzyło wielu internautów i piosenkarka postanowiła je szybko usunąć. Wkrótce po tym opublikowała przeprosiny:

Polecamy

Wielu internautów takie przeprosiny nie przekonały, w końcu ciężko zakładając taką koszulkę nie zwrócić uwagi na swastykę i nie wiedzieć, z czym się wiąże.

Nie wiem czego ich uczą w szkołach. Jak można nie znać swastyki.

Niektórzy jednak bronią gwiazdę k-popu pisząc, że symbol jest też znakiem religijnym i w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia. Miejmy jednak nadzieję, że artystka wyciągnie wnioski i następnym razem będzie się przyglądać ciuchom, które na siebie zakłada.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.