Influencer wziął udział w internetowym wyzwaniu. Rodzina znalazła go martwego

30.05.2023 15:55
TikTok Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Nie powtarzajcie tego w domu...

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Social media nie przestają wywoływać kontrowersji. W aplikacjach co rusz pojawiają się kolejne wyzwania i nie brakuje również głupich czy groźnych pomysłów. Już niejednokrotnie słyszeliśmy, że dla sławy w sieci użytkownicy apki robili naprawdę dziwne rzeczy, niekiedy nawet dochodziło do tragedii. Tym razem internauta z Chin wziął udział w challenge'u, który prawdopodobnie spowodował jego śmierć.

Influencer wziął udział w internetowym wyzwaniu. Rodzina znalazła go martwego

Douiyn to chiński odpowiednik TikToka. 34-letni Moufeng Wang, który w sieci posługiwał się pseudonimem Sanqiange wziął udział w popularnym i jednocześnie bardzo groźnym wyzwaniu "PK", które polega na wypiciu jak największej ilości alkoholu. Challenge odbywa się na żywo i internauci oceniają uczestników przyznając punkty. 16 maja influencer transmitował na żywo, jak pił alkohol, by pokonać innego influencera. Live trwał do 1 w nocy.

Mężczyzna spożywał trunek Baijiu, który ma od 30 do 60% alkoholu. Około godziny 12:00 został znaleziony martwy przez swoją rodzinę. Jak na razie oficjalnie nie potwierdzono, co było przyczyną jego śmierci, ale spekuluje się, że przyczynił się do tego spożyty alkohol w dużych ilościach.

Znajomy influencera w rozmowie z CNN Zhao wyznał, że gdy zaczął oglądać transmisję zauważył, że Sangiange otwiera 4 butelkę alkoholu. Internauci wyliczyli, że Sanqiange wypił 3,5 litra wódki, ale nie wyliczono, jak mocny był alkohol. Trudno uwierzyć, że influencer biorąc udział w takim wyzwaniu nie pomyślał, że picie bez umiaru alkoholu może się tragicznie skończyć. Miejmy nadzieję, że nikt już nie wpadnie na pomysł, żeby challenge powtórzyć...

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.