Małżeństwo zaginęło. Zostawili synom wiadomość: "powodzenia w życiu"

24.05.2023 17:29
Małżeństwo zaginęło. Zostawili synom wiadomość: "powodzenia w życiu" Fot. materiały prasowe/Policja Mokotów

Warszawa. Trwają poszukiwania małżeństwa z Mokotowa. Para wyszła z mieszkania w nocy z 20 na 21 maja 2023 roku i od tamtej pory z nikim się nie kontaktowała. Zostawiła jedynie list dla swoich nastoletnich synów, w którym życzyła im "powodzenia w życiu".

Małżeństwo zaginęło. Zostawiło list do synów

AKTUALIZACJA: Według informacji uzyskanych przez reporterów RMF FM do jednego z tatrzańskich schronisk przybyło dwoje dorosłych, którzy noszą takie same imiona i nazwisko jak poszukiwane małżeństwo. Odpowiadają też rysopisowi poszukiwanych. Na miejsce wysłani zostali już funkcjonariusze policji.

Z relacji policji wynika, że 49-letni Adam oraz 44-letnia Aneta Jagłowie opuścili mieszkanie przy ulicy Puławskiej na warszawskim Mokotowie w środku nocy z 20 na 21 maja 2023 roku. Zostawili w nim dwóch nastoletnich synów. Od tego czasu nie nawiązali z nikim kontaktu, a jednym śladem po nich był list, w którym napisali, że życzą synom "powodzenia w życiu".

Natomiast z relacji RMF FM wynika, że w mokotowskiej komendzie obowiązuje już tzw. czerwony alarm. W ramach tej sytuacji wszyscy dostępni policjanci przeczesują Mokotów w poszukiwaniu małżeństwa. Sprawdzane są ogródki działkowe, skwery, parki, okolice rzek i innych zbiorników wodnych, a analizowane są także zapisy kamer monitoringu. 

Krótko mówiąc trwa niemalże obława, bo dane o zaginionych trafiły też do wszystkich jednostek policji w Polsce. Wprowadzono je także do baz danych Schengen.

Rysopis zaginionego małżeństwa

Według danych podanych przez policję Adam Jagła ma:

  • 182 cm wzrostu, 
  • krótkie szpakowate włosy, 
  • krótki zarost, 
  • kuleje na prawą nogę i prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. 

W dniu zaginięcia był ubrany na sportowo. Może mieć przy sobie kartę bankomatową ING lub PKO BP.

Aneta Jagła:

  • 170 cm wzrostu,
  • masywna sylwetka
  • długie włosy ułożone we fryzurę typu bob.
  • Na lewym ramieniu ma tatuaż z panterą. Może nosić okulary korekcyjne.

W dniu zaginięcia również była ubrana na sportowo i może posiadać kartę banku ING lub PKO BP.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.