Muzyczne pytanie w "Milionerach" o The Beastles za pół miliona złotych. Uczestniczka nie znała odpowiedzi

24.03.2023 14:52
Depeche Mode Fot. Piotr Molecki/East News

A Wy znalibyście dobrą odpowiedź? Uczestniczka poprosiła o pomoc publiczność, która wytypowała złą odpowiedź.

W powtórkach programu Milionerzy pokazano odcinek, w którym padło pytanie dotyczące zagadnienia muzycznego. Tym razem dotyczyło zespołu The Beatles i sprawdźcie, czy znalibyście dobrą odpowiedź na to pytanie - uczestniczka miała spory problem z tym zagadnieniem i niestety ostatecznie poległa.

Polecamy

Muzyczne pytanie w "Milionerach" o The Beastles za pół miliona złotych. Uczestniczka nie znała odpowiedzi

W ostatnim odcinku programu "Milionerzy" grę kontynuowała Klaudia Rymut, która całkiem dobrze radziła sobie z pytaniami. Jednak przedostatnie zagadnienie sprawiło jej sporo problemu i odpowiedzi publiczności wcale jej nie pomogły. Pytanie za pół miliona złotych brzmiało:

Polecamy

Uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie i postanowiła wykorzystać swoje ostatnie koło ratunkowe, czyli "głosowanie publiczności". Większość widzów obstawiła odpowiedź C. i tak też postanowiła zagłosować Klaudia. Była to błędna odpowiedź, bo w utworze słyszymy Erica Claptona. Uczestniczka niestety zakończyła grę z 40 tys. złotych na koncie.

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba. Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.