Piotr Cugowski i Kasia Moś w coverze "Shallow". Internauci są zachwyceni: "Dwa najlepsze głosy w Polsce"

15.03.2023 14:58
Piotr Cugowski Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Posłuchajcie, jak Kasia Moś i Piotr Cugowski zinterpretowali oskarową piosenkę przy akompaniamencie orkiestry.

Piosenka „Shallow” to chyba obecnie jeden z najczęściej coverowanych utworów przez artystów z całego świata - również z Polski. Piosenka Lady Gagi i Bradleya Coopera pochodzi z filmu "Narodziny Gwiazdy" i została obsypana nagrodami z Oscarem i Złotym Globem na czele. Teraz za piosenkę wzięli się Kasia Moś oraz Piotr Cugowski i ich interpretacja słynnego utworu spodobała się wielu internautom. Posłuchajcie, czy rzeczywiście jest czym się zachwycać. 

Polecamy

Piotr Cugowski i Kasia Moś w coverze "Shallow". Internauci są zachwyceni: "Dwa najlepsze głosy w Polsce"

Podczas koncertu Fall in Love Symfonicznie w Centrum Kongresowym ICE Kraków na scenie pojawili się Kasia Moś i Piotr Cugowscy. Duet przy akompaniamencie orkiestry wykonał utwór "Shallow" i nagranie tego coveru udostępniła wokalistka na swoich social mediach. Pod wideo pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w stylu:

Oboje genialni. Cudne głosy, piękne wykonanie. Super
Mistrzostwo, slow brak, wzrusz ogrom. Piotra uwielbiam od lat, Kasia mega niedoceniona a taki wokal i prezencja sceniczna. Brawo
Piękna piosenka i dwa najlepsze głosy w Polsce.

Przekonajcie się na własne uszy, jak "Shallow" wybrzmiał w wykonaniu polskiego duetu:

Polecamy

Wielu internautów też zwróciło uwagę, że Kasia Moś jest niedoceniana w Polsce i powinno być o niej zdecydowanie głośniej niż o innych wokalistkach, które są celebrytkami, a ich repertuar oraz zdolności wokalne nie są wcale lepsze od Moś. Oczywiście nie zabrakło też komentarzy, że oryginał "Shallow" nie da się przebić, a Moś i Cugowski powinni na swój sposób zinterpretować kompozycję, a nie starać się podrobić oryginał.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.