Zabawna wpadka w "Familiadzie". Takiego słowa na "ć" jeszcze nie słyszeliście! [WIDEO]

03.03.2023 12:48
Karol Strasburger, Familiada Fot. Arsen Petrovych/TVP/East News

Ten filmik od razu poprawi Wam humor :)

"Familiada" słynie z zabawnych wpadek uczestników, którzy pod wpływem stresu popełniają śmieszne błędy, a widzowie i internauci mają niezły ubaw. Teraz wypowiedź jednej z uczestniczek programu podbija sieć, bo jest naprawdę absurdalna. Co zabawne, kobieta powtórzyła bez wahania kilka razy błędną odpowiedź. No cóż, każdemu może się zdarzyć.

Polecamy

Zabawna wpadka w "Familiadzie". Takiego słowa na "ć" jeszcze nie słyszeliście! [WIDEO]

Prowadzący Karol Strasburger kazał uczestnikom powiedzieć słowa, które zaczynają się na słowo "ć". Padły odpowiedzi, m.in. "ćma", czy "ćwiek", ale liderka grupy integratorów przyćmiła wszystkich. Kobieta wytypowała odpowiedź... "ćmiel". Prowadzący chciał się upewnić, czy dobrze usłyszał odpowiedź i uczestniczka powtórzyła swoją wypowiedź.

Polecamy

Internauci zaczęli żartować pod filmikiem pisząc:

Oj tam oj tam .. Pani miała chwilowe zaĆmienie po prostu.
Syn Ćmy i Trzmiela. ĆMIEL

Trudno w to uwierzyć, ale "Familiada" jest emitowana od 1994 roku i wciąż zbiera sporo widzów przed telewizorami. W teleturnieju śledzimy losy dwóch grup, które muszą udzielać odpowiedzi, na które wcześniej zagłosowało jak najwięcej ankietowanych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.