Tomasz Kasprzyk

25.09.2014 13:32
Tomasz Kasprzyk|north

Prezenter

Jestem wykształconym muzykiem, kompozytorem, a zamiłowania producentem muzycznym, realizatorem dźwięku i multiinstrumentalistą.

Ukończyłem Akademię Muzyczną klasie skrzypiec. Gram także na gitarze basowej, instrumentach klawiszowych i okazjonalnie śpiewam ;-)

Należę także do Akademii Fonograficznej ZPAV. Ponadto piszę felietony i staram się obiektywnie recenzować muzykę. Za krytyka się raczej nie uważam, bo z założenia nie pisze i nie mówię głośno o tym, co moim zdaniem nie zasługuje na uwage.

Od 2005 roku jestem w Antyradio.                                            

Byłem w Antyradio dyrektorem programowym oraz przez wiele lat dyrektorem muzycznym. Obecnie staram się tylko koncentrować na swojej codziennej audycji -  „Kasprologia”.

Bardzo lubię udzielać się także muzycznie poza radiowo. Współpracowałem m.in. z takimi wykonawcami jak: Varius Manx, Closterkeller, Perfect, Bracia, Oddział Zamknięty, Proletaryat, Big Cyc czy Hunter. Do 2015 roku współtworzyłem zespół Deriglasoff.

Jestem także jurorem Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu oraz endorserem firmy Mayones Guitar & Bases.

Mogę się zaliczyć to tych, którzy obecnie potrafią się obejść bez zegarka, mediów społecznościowych i telefonu ;-).

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.