120-lecie marki Harley-Davidson: 2. edycja imprezy American Picnic

12.09.2023 16:06
120-lecie marki Harley-Davidson: 2. edycja imprezy American Picnic Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

To już druga edycja motocyklowej imprezy American Picnic organizowanej przez salon Harley-Davidson Twin Peaks. Podczas weekendu 23-24 września w hotelu Holiday Inn w Józefowie na gości czeka moc atrakcji: dla pasjonatów motoryzacji, ale też dla każdego, kto chce spędzić weekend w atrakcyjny sposób.

Tej dwudniowej imprezie rozgłos zapewnią ryczące silniki kultowych motocykli, amerykańskich samochodów, a szerokim echem odbiją się koncerty gwiazd: Afromental, Hunter, K-Leah i Bad Choizz.

 

Na gości czeka wyjątkowa okazja - jazdy testowe na najnowszych modelach motocykli Harleya-Davidsona oferowane przez salon Twin Peaks. Więcej wrażeń zapewni szpaler amerykańskich samochodów AmCar słynących z ponadprzeciętnych osiągów i gabarytów – to robi wrażenie.

Każdego dnia zaplanowane są po dwa koncerty. Na scenie zobaczymy grupę Afromental, zespoły Hunter oraz Bad Choizz, które mogą zagłuszyć ryk motocykli. Źródłem lżejszego brzmienia będzie wokalista K-Leah z własnym repertuarem oraz coverami, które rozbujają każdą publiczność.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W ciągu dnia emocji dostarczą zawody w siłowaniu na rękę, pokazy amerykańskiego futbolu, a każdy będzie mógł sprawdzić swój refleks na Rodeo oraz celność w rzucaniu toporkami. Dla osób z pociechami organizator przewidział strefę dla dzieci, park linowy, mini golf oraz coś co połączy dorosłych i dzieci – Giga gry.

Na terenie rozstawią się Foodtrucki, oferując bogate i różnorodne menu w amerykańskim stylu. Nie zabranie też amerykańskiego barbecue serwowanego przez hotel Holiday Inn.

Bilety na wydarzenie możecie kupić na stronie goingapp.pl. 

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.