120-lecie marki Harley-Davidson z Liberator Warszawa

12.05.2023 17:10
Harley Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Patronat nad imprezą objęło Antyradio.

Najstarszy dealer Harley-Davidson w Polsce świętuje 120 – lecie marki. 3 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędzie się specjalny event, poprzedzający europejskie obchody w Budapeszcie 22-25 czerwca oraz Harley-Davidson Homecomin, czyli największą imprezą rocznicową, która na 13-16 lipca zaplanowana jest w Milwaukee, w Stanach Zjednoczonych. W wydarzeniu weźmie udział gość specjalny z Ambasady USA w Polsce.

Harley-Davidson kończy w tym roku 120 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim miłośnikom marki oraz pasjonatom motocykli, Liberator Warszawa organizuje wyjątkowe wydarzenie. Już 3 czerwca przy ul. Górczewskiej 30 w Warszawie będzie można zobaczyć kultowe motocykle, posłuchać muzyki na żywo oraz obejrzeć wyjątkowe BIKE SHOW w kategoriach: Best Bike, Best Harley, Best Vespa i Best Paint.

Impreza, której współorganizatorem jest "Warsaw Chapter H.O.G. ( Harley Owners Group) wystartuje o godzinie 12:00. Ogłoszenie wyników konkursu BIKE SHOW i rozpoczęcie części oficjalnej zaplanowano na 16:00. Godzinę później na scenie pojawią się zespóy Hell Device i Rock Union.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Harley-Davidson wspiera pomoc humanitarną w Ukrainie

Czerwcowy event w warszawie to także niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z misją Grupy Awangarda - polskiego zespołu medyków przyfrontowych, którzy od początku wojny działają na Donbasie w  obwodzie Donieckim oraz Fundacją Cywilnej Obrony Terytorialnej – Semper Paratus, która uczy i szkoli cywilnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, jak w razie wybuchu wojny zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.