120. rocznica Harley-Davidson w Budapeszcie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

24.05.2023 18:15
120. rocznica Harley-Davidson w Budapeszcie [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. materiały prasowe

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Harley-Davidson European 120th Anniversary Festival odbędzie się w tym roku w dniach 22-25 czerwca w samym sercu Europy, w Budapeszcie. Festiwal odbędzie się w Puskás Aréna Park. Kulminacja całorocznych obchodów 120-letniego dziedzictwa Harley-Davidson w Europie będzie miała miejsce na mniej niż miesiąc przed Harley-Davidson Homecoming największą imprezą rocznicową, która odbędzie się w dniach 13-16 lipca w Milwaukee (USA), rodzinnym mieście H-D.

Wydarzenie w Budapeszcie będzie nie tylko świętowaniem 120-lecia firmy, ale także możliwością spojrzenia w przyszłość, dzięki najnowszym modelom Harley-Davidson i w pełni elektrycznym motocyklom Livewire, które będzie można zobaczyć na ekspozycjach oraz doświadczyć na żywo podczas jazd próbnych po klimatycznych ulicach stolicy Węgier.

Na konferencji prasowej podczas rejsu po rzece Dunaj, ogłoszono również loterię dla wszystkich uczestników imprezy (każda osoba posiadająca bilet), w której główną nagrodą będzie nowy motocykl Harley-Davidson Heritage Classic 114 w wersji 120th Anniversary o wartości 33 580 EUR.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Podczas czterech ekscytujących dni festiwalu, Harley-Davidson i jego partnerzy zorganizują szeroki wachlarz atrakcji i rozrywek, zapewniając coś ciekawego dla każdego, poczynając od występów światowej sławy gwiazd muzyki, w tym Airbourne, Larkin Poe, legenda Deep Purple Glenn Hughes oraz Wolfmother i The Darkness. Na gości będzie czekać ponad 50 zespołów, które zagrają podczas festiwalu na sześciu scenach.

Bilety na festiwal ze zniżką w przedsprzedaży można już kupić na stronie www.hd120budapest.hu. Dostępne opcje obejmują zarówno bilety jednodniowe, jak i pełne pakiety czterodniowe, a także pamiątkowe pakiety festiwalowe zawierające ekskluzywne gadżety związane z wydarzeniem. Tańsze bilety w przedsprzedaży są dostępne tylko do końca kwietnia. Na stronie wydarzenia można również znaleźć informacje dotyczące zakwaterowania. Organizatorzy polecają jak najszybszą rezerwację noclegów, ponieważ wiele hoteli jest już w pełni zarezerwowanych na czas festiwalu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.