Blind Channel zapowiedział trzy koncerty w Polsce w 2024

27.09.2023 13:39
Blind Channel zapowiedział trzy koncerty w Polsce w 2024 Fot. materiały prasowe

Patronat nad koncertami objęło Antyradio.

Finowie z Blind Channel nie zwalniają tempa i zapowiadają swój nowy album "Exit Emotions"! W ramach jego promocji zespół wyruszy na obejmującą 30 europejskich miast trasę. Formacja wystąpi w kwietniu we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku w towarzystwie GHØSTKID oraz Rock Band From Hell. 

Blind Channel zapowiedział trzy koncerty w Polsce w 2024

Blind Channel obchodzą w tym roku dekadę działalności, a najlepszym sposobem na świętowanie tego faktu jest wydanie nowego albumu. "Exit Emotions", czyli już piąty w dorobku krążek grupy, ukaże się w przyszłym roku pod banderą wytwórni Century Media, a udostępniony pod koniec sierpnia singiel "DEADZONE" tylko umacnia w przekonaniu, że wraz z nowym wydawnictwem Finowie wywindują swoją pozycję na nu metalowej scenie. Sekstet nie jest już ciekawostką ze sceny konkursu Eurowizji - to świadomy swojej wartości zespół, który z każdym krokiem ma ochotę na więcej. 

Na podbój Europy Blind Channel wyruszą ze swoimi znajomymi z wytwórni - założonym przez Sebastian “Sushi” Bieslera (ex-Electric Callboy), metalcore’owym projektem GHØSTKID oraz fińskim pop-punkowym/rockowym Rock Band From Hell, którzy 1 września zadebiutowali materiałem “Music For Late Night Activities”. 

BLIND CHANNEL
Support: GHØSTKID, Rock Band From Hell

18.04.2024 - Wrocław, Zaklęte Rewiry

19.04.2024 - Warszawa, Proxima

20.04.2024 - Gdańsk, Parlament

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00.
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.