Chemia zaprasza na wiosenną trasę koncertową 2023

Aleksandra Degórska
22.03.2023 14:21
Chemia zaprasza na wiosenną trasę koncertową 2023 Fot. materiały prasowe

Patronat nad trasą objęło Antyradio.

Chemia zaprasza na trasę koncertową po siedmiu miastach w Polsce. Spodziewajcie się trochę melodii oraz dużo hałasu w Waszych miastach w kwietniu i maju dzięki Chemii, która odwiedzi:

  • 13.04 - Szczecin, Kosmos
  • 14.04 - Wrocław, Stary Klasztor (+ Vincent)
  • 16.04 - Kraków, Gwarek (+ Vincent)
  • 17.05 - Gdańsk, Drizzly Grizzly
  • 18.05 - Łódź, Wooltura
  • 19.05 - Bielsko-Biała, Rude Boy
  • 20.05 - Sosnowiec, Komin

Bilety do kupienia w Going oraz w salonach Empik.

Czasami brzmią jak ścieżka dźwiękowa do podróży po spalonej od słońca amerykańskiej drogi przez pustkowie, czasem uderzają w spokojniejsze, balladowo-akustyczne tony. Bez problemu jednak zawsze rozpoznacie zespół Chemia po tym, że grają przebojowego rocka z wpływami grunge’a i wyrazistym wokalem Łukasza Drapały, finalisty 13. edycji programu „The Voice of Poland”, energicznymi partiami gitarowymi Wojciecha Balczuna i perkusją Adama Krama. Skład dopełniają: Maciek Papalski (gitara) oraz Artur Radkiewicz (bas), a cała piątka na żywo jest nie do poskromienia, o czym będziecie mogli przekonać się już w kwietniu i maju w ramach ogólnopolskiej trasy, na której usłyszcie kawałki z najnowszej, zeszłorocznej płyty zespołu, „Something to Believe In” (nagranej w Londynie razem z Andym Taylorem z Duran Duran), klasycznych już kompozycji z poprzednich albumów Chemii oraz piosenki z programu „The Voice of Poland”

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.