InterTony Fest - międzynarodowy program z Sick Of It All na czele

07.06.2023 14:55
InterTony Fest - międzynarodowy program z Sick Of It All na czele Fot. materiały prasowe

Patronat nad imprezą objęło Antyradio.

Festiwal InterTony, czyli wydarzenie łączące międzynarodowe środowiska muzyczne i młodzieżowe, wybrzmi po raz ósmy w Chojnicach, na terenie Kolejarza 1926.

Tegoroczna edycja przypada na 17 czerwca, nie będzie oszczędna w środkach, organizatorzy zadbali o bogaty program imprezy. W roli headlinera wystąpi Sick Of It All, nowojorska legenda hardcore’a. Z gatunku hc usłyszymy jeszcze bydgoską Schizmę oraz francuskie Hooks & Bones.

Wydarzenie to fuzja różnych gatunków, wystąpią metalowe składy takie jak Calm Hatchery i The Black Thunder. Melodyjny punk rock usłyszymy w wykonaniu niemieckiego Hal Johnson, a bardziej psychodeliczne i brudne stonerowe dźwięki od holenderskiego Swamp Fire i warszawskiej formacji WIJ.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Program InterTony Fest 2023:

  • 15:30 otwarcie bram
  • 16:10 Swamp Fire (Holandia)
  • 17:00 Hal Johnson (Niemcy)
  • 17:50 Wij (Polska)
  • 18:40 The Black Thunder (Polska)
  • 19:30 Calm Hatchery (Polska)
  • 20:20 Hooks & Bones (Francja)
  • 21:10 Schizma (Polska)
  • 22:15 Sick Of It All (USA)

W tym roku po raz drugi zagości muzyka eksperymentalna w ramach sceny alternatywnej „JAM Stage”. Za oprawę muzyczną odpowiada wokalista i gitarzysta z Emsdetten - Peter Ullrich i zaproszeni lokalni muzycy. Do składu można dołączyć, po wcześniejszym poinformowaniu Organizatorów.

Działać będzie strefa Samorządnego Centrum Młodzieżowego, w ramach której zaplanowano różne aktywności: tatuaże z henny, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków, planszówki. Chojnicki Klub Sportowy „Kolejarz” przeprowadzi dla najmłodszych trening piłki nożnej. Przypominamy, że w wydarzeniu można uczestniczyć z dziećmi, do lat 10 nie potrzebują biletu.

Dla muzycznych geeków sprzedaż płyt będzie prowadzić ekipa z trójmiejskiego sklepu Przeto, będzie okazja zakupić merch występujących artystów oraz ich wydawców. Nie zabraknie jedzenia i picia, dostępnych w ramach strefy gastronomicznej.

Przedsprzedaż biletów w cenie 89 zł ulgowy / 119 zł normalny, będzie prowadzona online do 16/06 na stronie www.intertony.pl  W dniu wydarzenia będzie możliwy zakup (karta, gotówka), ale wyłącznie na wejściu i w cenie 150zł. Dzieci do lat 10 - za darmo pod opieką rodziców.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.