Kult zagra w Spodku pod koniec listopada

17.11.2022 15:46
Kazik Staszewski z Kultu Fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Kult już 26 listopada zwieńczy Trasę Pomarańczową 2022 wyjątkowym koncertem w katowickim Spodku. Blisko trzy godziny grania, ponad trzydzieści utworów, tysiące  fanów z całej Polski oraz emocje, które pozostają z uczestnikami na długo - tak w skrócie podsumować można występy Kultu w hali Spodek, które od końca lat 90. - z małym wyjątkiem - odbywają się w Katowicach corocznie, w ramach “Trasy Pomarańczowej”. Nie inaczej będzie także w tym roku! 

Trasa Pomarańczowa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski. Kult ma ją w swoim stałym harmonogramie od ponad 20 lat. O tym, jak dużym - i wciąż rosnącym zainteresowaniem - cieszą się te koncerty najlepiej świadczą między innymi cztery występy Kultu w warszawskiej Stodole, które odbyły się w pierwszej połowie listopada, wypełniając stołeczny klub po brzegi. 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Wydarzeniem, na które z szczególną niecierpliwością i entuzjazmem czekają fani z całej Polski, jest jednak przede wszystkim występ Kultu w katowickim Spodku. W 2022 roku odbędzie się w sobotę, 26 listopada. O koncertach grupy w śląskiej hali zarówno sami muzycy, jak i fani wypowiadają się zwykle w samych superlatywach, podkreślając wyjątkowy przepływ energii między sceną a odbiorcami.

 Wejściówki są dostępne w sprzedaży internetowej, m.in. na www.ticketclub.pl.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.