Łopen Fest 2026. Kto zagra w tym roku?
Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.
Czas na kolejną odsłoną Łopen Fest na 2026 rok. Zapraszamy we wrześniu w okolice pięknych jezior. Koncerty w piątek i sobotę, niedziela "na dogorywanie", integrację i chill.
PIĄTEK:
Hiob Dylan, Sandały Mariana, Koniec Listopada, Pracownia 06, Koniec Świata, Transgresja, GA-GA Zielone Żabki
SOBOTA:
Meteroids, dr fleischman, Punched Orange, My Own Abyss, Miyasis, Hamulec, Wielkie Ilości Piorunów na Raz
DOJAZD:
Trasa Wijewo/Brenno - > w kierunku m. Zaborówiec
Pole namiotowe z podstawową infrastrukturą sanitarną oraz parking w cenie karnetów/biletów.
Strefy gastronomiczne, strefa z piwkiem (również 0%), stoiska z rękodziełem, warsztaty, animacje dla dzieci, ognisko na wspólne biesiadowanie przy muzyce, punkt medyczny.
Na polu namiotowym dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych, prosimy nie wnosić szkła na teren imprezy. Wspólnie zadbajmy o udostępniony kawałek ziemi. Można zabierać swój prowiant, wszystko czego potrzebujecie na polu namiotowym, ale prosimy o zachowanie porządku na przestrzeni całego Festu.