Monster Magnet zagra w Warszawie w klubie Progresja

Aleksandra Degórska
02.03.2023 15:53
Monster Magnet zagra w Warszawie w klubie Progresja Fot. materiały prasowe

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert Monster Magnet. Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Legendarny zespół zaprezentuje utwory ze swojej pierwszej w historii coverowej płyty. Album "A Better Dystopia" z całą pewnością zaskakuje nieoczywistym wyborem utworów, które w dodatku pasują jak ulał do repertuaru zespołu Dave'a Wyndorfa. Posłuchaj na żywo utworów Hawkwind, PooBah, Table Scraps, Dust czy The Scientists w wykonaniu Monster Magnet! Oprócz nowego materiału, Amerykanie zaprezentują również swoje największe przeboje, których przez ponad 30 lat kariery nagrali całą masę!

Zespół powraca do Polski po kilku latach przerwy i niedawnym wypadku wokalisty, przez który Monster Magnet zmuszeni byli odwołać ostatnią trasę koncertową. Chłopaki są bardziej zmotywowani do grania i głodni koncertów niż kiedykolwiek – szykuje się wspaniały, rockowy wieczór w ich wykonaniu!
Jak sam Dave'a Wyndorfa krótko mówi o nadchodzących koncertach: „Żyjemy, żeby grać dla publiczności na żywo. To styl życia.”

Kiedy: 06.07.2023
Gdzie: Klub Progresja, Fort Wola 22
Bilety: 150 zł w przedsprzedaży / 170 zł w dniu koncertu.

Dostępne od 3 marca od godziny 10:00 w bileteriach GoOut, Going, eBilet, Eventim oraz na stronie www.progresja.coma

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.