Monster Magnet zagra w Warszawie w klubie Progresja

Aleksandra Degórska
02.03.2023 15:53
Monster Magnet zagra w Warszawie w klubie Progresja Fot. materiały prasowe

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert Monster Magnet. Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Legendarny zespół zaprezentuje utwory ze swojej pierwszej w historii coverowej płyty. Album "A Better Dystopia" z całą pewnością zaskakuje nieoczywistym wyborem utworów, które w dodatku pasują jak ulał do repertuaru zespołu Dave'a Wyndorfa. Posłuchaj na żywo utworów Hawkwind, PooBah, Table Scraps, Dust czy The Scientists w wykonaniu Monster Magnet! Oprócz nowego materiału, Amerykanie zaprezentują również swoje największe przeboje, których przez ponad 30 lat kariery nagrali całą masę!

Zespół powraca do Polski po kilku latach przerwy i niedawnym wypadku wokalisty, przez który Monster Magnet zmuszeni byli odwołać ostatnią trasę koncertową. Chłopaki są bardziej zmotywowani do grania i głodni koncertów niż kiedykolwiek – szykuje się wspaniały, rockowy wieczór w ich wykonaniu!
Jak sam Dave'a Wyndorfa krótko mówi o nadchodzących koncertach: „Żyjemy, żeby grać dla publiczności na żywo. To styl życia.”

Kiedy: 06.07.2023
Gdzie: Klub Progresja, Fort Wola 22
Bilety: 150 zł w przedsprzedaży / 170 zł w dniu koncertu.

Dostępne od 3 marca od godziny 10:00 w bileteriach GoOut, Going, eBilet, Eventim oraz na stronie www.progresja.coma

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.