Rock na Bagnie ogłasza listę wykonawców XIII edycji festiwalu w Goniądzu

Aleksandra Degórska
23.01.2023 14:04
Rock na Bagnie ogłasza listę wykonawców XIII edycji festiwalu w Goniądzu Fot. materiały prasowe

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Organizatorzy Rock na Bagnie właśnie ogłosili ostatniego wykonawcę tegorocznej edycji festiwalu - zespół Sztywny Pal Azji i w ten sposób poznaliśmy program Rock na Bagnie XIII, który odbędzie się jak zwykle w malowniczych okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego w Goniądzu na Podlasiu, nad rzeką Biebrzą, w dniach 30.06- 1.07. 2023r.

Legendarne COCKNEY REJECTS i THE UKRAINIANS z Wielkiej Brytanii, SZTYWNY PAL AZJI, KSU, PUDELSI i ONE MILLION BULGARIANS z repertuarem, który zagrali podczas FMR w Jarocinie 1986 i 1987, MOSKWA z gośćmi  obchodząca swoje 40 urodziny, podobnie jak FORT BS z Jeleniej Góry, który oprócz swoich stałych hitów obiecuje przypomnieć również dawno nie grane utwory z zimno falowego okresu grupy.

Swoje 30. urodziny będzie obchodził jeden z ważniejszych przedstawicieli polskiej sceny ska - zespół SKANKAN. Oprócz tego: GA-GA ZIELONE ŻABKI, ALIANS, BULBULATORS, TERRORDOME, COCHISE, DZIECIUKI z Białorusi, DDTK, TORO BRAVO z Litwy, THE COIOTS! w jednym z nielicznych swoich koncertów, HUMAN RIGHTS, WERSJA DE LUX, ZEMSTA NIETOPERZA, DEPIT. W późniejszym czasie zostaną również ujawnieni  wykonawcy grający na tzw. „małej scenie” w centrum Goniądza.   

Jak zwykle festiwal Rock na Bagnie stawia na różnorodność gatunków niezależnego rocka: punk, metal, ska, hardcore, rock, cold wawe - to wszystko usłyszymy podczas tegorocznego „Bagna”. W zestawie znalazły się jak zwykle uznane legendarne nazwy światowego formatu, tuzy krajowego undergroundu i młode zespoły. 

Oprócz koncertów  organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele innych atrakcji: spotkania, kino festiwalowe, wystawy,  jarmark z małą sceną, strefa dla małych dzieci. Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie którego odbywa się festiwal, oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza na przełomie czerwca i lipca 2023r.

Karnety na festiwal do nabycie w sieci sprzedaży GoOut, EVENTIM i eBILET. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.