Rockowa Noc w Rzeszowie: Zagrają Nocny Kochanek i Dziwna Wiosna

Aleksandra Degórska
28.03.2023 14:21
Rockowa Noc w Rzeszowie: Zagrają Nocny Kochanek i Dziwna Wiosna Fot. shutterstock.com

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Rockowa Noc – rzeszowski festiwal muzyczny i zarazem najhuczniejsza 18-tka w kraju ogłosiła dwa kolejne zespoły tegorocznej edycji. To grający heavy metal z przymrużeniem oka Nocny Kochanek oraz zyskująca coraz większą rzeszę fanów alternatywy - Dziwna Wiosna. Natomiast konferansjerem najhuczniejszej 18-stki w Polsce będzie pozytywny bohater polskiej alternatywy, laureat kultowego Jarocina, muzyk Dzieci Kapitana Klossa, Apteki, Homo Twist, Pudelsów, zespołu Kury i KnŻ - Olaf Deriglasoff. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2023 roku.

Rockowa Noc w Rezeszowie: Zagrają Nocny Kochanek i Dziwna Wiosna

25 i 26 sierpnia na festiwalowej scenie tegorocznej edycji Rockowej Nocy obok ogłoszonych wcześniej zespołów Vader i WaluśKraksaKryzys zobaczymy i usłyszymy „zdrajców metalu”- Nocnego Kochanka oraz świeże spojrzenie na rocka alternatywnego - Dziwną Wiosnę. Kolejne muzyczne ogłoszenia mają się pojawić już wkrótce. Organizatorami Rockowej Nocy są Estrada Rzeszowska oraz Rzeszów Stolica Innowacji

18. edycja Rockowej Nocy odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia w Rzeszowie, na terenie Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy poza koncertami zapowiadają liczne atrakcje w tym strefę motocyklową i ognisko do białego rana.

Bilety na Rockową Noc 2023 są dostępne na stronach Ticketmaster oraz Biletomat. Linki do ich zakupu można znaleźć na stronie www.rockowanoc.pl

Do 18 maja, w ramach I puli można nabyć karnety dwudniowe w cenie 79,00 zł, a dla posiadaczy Karty Rodzina Wielodzietna 3+, motocyklistów oraz młodzieży w wieku 12-16 lat w cenie ulgowej 39,50 zł. Dzieci do 12. roku życia wejdą na tern festiwalu pod opieką rodziców zupełnie bezpłatnie. Druga pula biletów dostępna będzie od 19 maja, a ceny wzrosną odpowiednio do 109 zł za karnet dwudniowy i 54,50 zł w wersji ulgowej. W III puli, która dostępna będzie od 1 sierpnia, będzie można zakupić także bilety jednodniowe w cenie100,00 zł (50,00 zł w wersji ulgowej) oraz karnety dwudniowe w cenie 159,00 zł (ulgowe 79,50 zł).

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.