The Legend of Rock Symphonic [DATY, MIEJSCA, BILETY]

13.09.2023 15:36
The Legend of Rock Symphonic [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. materiały prasowe

Patronat nad koncertami objęło Antyradio.

Największe światowe przeboje rockowe wykonane na żywo w niezwykłej symfonicznej aranżacji! Podczas koncertu The Legend of Rock Symphonic usłyszycie największe rockowe przeboje takich zespołów jak Queen, Roxette, Led Zeppelin, AC/DC, Guns N' Roses, Metallica, The Beatles, Scorpions, Bon Jovi, Aerosmith, Nirvana czy Linkin Park. Na scenie pojawią się muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej oraz gwiazdy znane z największych scen rockowych w Polsce.

Legendy Rocka wymagają niesamowitej oprawy dlatego koncert połączy na tak dużą skalę nowatorskie efekty wizualne oraz niezwykłe efekty świetlne. Widowisko odbędzie się na żywo w legendarnym Spodku w Katowicach, Ergo Arenie w Gdańsku oraz w Hali Stulecia we Wrocławiu, zapewniając widzom niecodzienne doznania, efekty i niezapomniane wrażenia.

  • 30 września 2023 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • 18 listopada 2023 Spodek Katowice 
  • 27 stycznia 2024 Hala Stulecia we Wrocławiu
  • 16 marca 2024 Hala Globus Lublin
  • 18 maja 2024 ATLAS Arena Łódź

The Legend of Rock Symphonic powstał z pasji do muzyki rockowej, które wspólnie przenoszą nas do świata największych przebojów w zupełnie nowej pięknej aranżacji. Do projektu zaproszono nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej, ale także polskich muzyków i gwiazdy znane z największych scen rockowych. Wszyscy uczestnicy będą mogli również doświadczyć niesamowitych solowych występów gitarowych i perkusyjnych w niecodziennych wykonaniach.

Bilety są dostępne na stronie www.legendy-rocka.pl

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.