Tomasz Organek zagra koncert w Krakowie

Aleksandra Degórska
10.11.2022 13:35
Tomasz Organek Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Organek w ramach trasy "Na razie stoję na razie patrzę" zagra 20 listopada 2022 w krakowskim klubie Studio. Bilety na stojące miejsca kupicie za 89 zł (I pula), za 99 zł (II pula), zaś w dniu koncertu za 109 złotych. Wejściówki na balkon kosztują w I puli 119 złotych, zaś w dniu występu 129 złotych. Bilety kupicie na biletomat.ok, ticketclub.pl oraz eBilet.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta "Na razie stoję, na razie patrzę" to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’.

Jak powiedział Tomasz Organek:

Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.