Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Open'er Festival 2019?

06.07.2019 14:18
Foto: Rafał Kudyba|undefined Fot. Rafał Kudyba

Zobaczcie, jak fani rocka bawili się w czerwonym namiocie Antyradia na Open'er Festival 2019.  

Za nami 3. dzień największego festiwalu muzycznego w Polsce. W piątek 5 lipca, uczestnicy Open'er Festival 2019 cieszyć się mogli dobrą pogodą i ciekawymi koncertami. Na scenach Open'era wystąpili między innymi LP, Daria Zawiałow, Smashing Pumpkins i Cool Kids of Death. Oprócz koncertów, festiwalowicze bawili się również w czerwonym namiocie Antyradia.

Open'er Festival 2019 - 3. dzień w strefie Antyradia

Specjalną strefę Antyradia znów odwiedziło wielu uczestników festiwalu. Studio poprowadzili, jak zawsze, Marcin Bąkiewicz, Tomasz "Kasprol" Kasprzyk, Kuba Olszewski oraz Joanna Zientarska, którzy opowiedzieli o festiwalu i przeprowadzili wywiady z gwiazdami. Goście do późnych godzin nocnych bawili się w rytm muzyki Perfect, Maanam, Nirvany i wielu, wielu innych. 

Trzeciego dnia Open'er Festival 2019, w namiocie Antyradia zawitała Daria Zawiałow. Wokalistka w rozmowie z dyrektorem muzycznym Antyradia, Marcinem Bąkiewiczem, opowiedziała o nowej płycie i występie na Open'er Festival 2019

Foto: Rafał Kudyba Fot. Foto: Rafał Kudyba

Zobaczcie wideo z 3. dnia w strefie Antyradia na Open'er Festival 2019:

Antyradio będzie nadawać na żywo z plenerowego studia festiwalowego program "Open'er Festival 2019 na żywo w Antyradiu", który usłyszymy od 3 do 6 lipca 2019 między 17.00 a północą, a w sobotę - od 15.00 do 20.00. W programie usłyszymy również transmisje wybranych koncertów. 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.