Lana Del Rey na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

07.07.2019 13:15
Foto: Wojtek Rojek|undefined Fot. Wojtek Rojek

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Lany Del Rey, która wystąpiła na Scenie Głównej Open'er Festival 2019. 

Open'er Festival 2019 dobiegł końca. Ostatniego dnia największego festiwalu muzycznego w Polsce wystąpiło wielu artystów, w tym Kodaline, Perry Farrell, Sonbird i Lana Del Rey

Lana Del Rey na Open'er Festival 2019

Amerykańska wokalistka indierockowa wystąpiła ostatniego dnia Open'er Festival 2019, na Main Stage. Pojawienie się na scenie Lany Del Rey spotkało się z olbrzymim aplauzem zebranej pod sceną publiki. Fani artystki mieli szansę usłyszeć na żywo jej niezwykle nastrojowe, przywodzące na myśl popkulturę lat 50., 60., hity. Z głośników na Scenie Głównej popłynęły takie utwory, jak "Born to Die", "Video Games" i "Summertime Sadness". 

Open'er Festival 2019

Na Open'er Festival 2019 uczestnicy mieli również okazję bawić się w specjalnej strefie Antyradia. Studio festiwalowe prowadzili Marcin Bąkiewicz, Tomasz "Kasprol" Kasprzyk, Kuba Olszewski oraz Joanna Zientarska, którzy opowiadali o festiwalu i przeprowadzali wywiady z gwiazdami. Goście do późnych godzin nocnych bawili się w rytm muzyki Red Hot Chili Peppers, Maanam, Nirvany i wielu, wielu innych.  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.