Premiera nowej piosenki T.Love tylko na antenie Antyradia. Kiedy usłyszycie singiel "Ponura Żniwiarka"?

27.01.2022 13:49
T.Love Fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli usłyszeć nowy utwór zespołu T.Love na antenie Antyradia.

Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak, Jacek Perkowski, czyli T.Love w składzie z kultowego albumu „King” znów razem. Zespół wyda niebawem nowy album i już po 18:00 na antenie Antyradia zaprezentuje singiel "Ponura Żniwiarka". W programie Tomka Kasprzyka pojawi się Janek Benedek, który po latach wrócił do zespołu.

Polecamy

Premiera nowej piosenki T.Love tylko na antenie Antyradia. Kiedy usłyszycie singiel "Ponura Żniwiarka"?

W 2022 roku przypada 30-lecie powstania ikonicznego w polskiej kulturze lat 90. albumu "King". Do dziś wielu krytyków muzycznych uważa "Kinga" za najlepszą rockową polską płytę dekady 1990-2000. Co więcej, w 2022 T.Love obchodzi 40-lecie działalności artystycznej. Zespół hucznie obchodzi te 2 rocznice wydając nowy album "Hau! Hau!".

Pierwszym singlem zapowiadającym to wydawnictwo był singiel "Pochodnia". Już dzisiaj o godzinie 18:00 w programie Tomka Kasprzyka usłyszycie kolejny utwór z nowego albumu. Singiel będzie nosić tytuł "Ponura Żniwiarka".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.