Skazani na busa z Antyradiem

13.06.2019 08:40
Skazani na busa z Antyradiem |undefined Fot. . materiały prasowe/Łukasz Widziszowski

Zastanawiasz się, jak dojechać na Pol'and'Rock Festival 2019? Dostań się do Kostrzyna nad Odrą razem z Antyradiem!

Już niebawem ruszy akcja "Skazani na busa z Antyradiem", w ramach której redakcja zabierze słuchaczy na tegoroczny "Pol'and'Rock Festival, odbywający się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Będzie też zachęcać właścicieli pojazdów do zabierania festiwalowiczów i wspierać oddolne inicjatywy ułatwiające dojazd na najpiękniejszy festiwal świata.

Jak dojechać na Pol'and'Rock?

Akcja "Skazani na busa z Antyradiem" potrwa na antenie od 8 do 26 lipca. W tym czasie Antyradio będzie kompletować skład wyjątkowych dwóch rockowych autokarów. Pierwszy z nich wyruszy do Kostrzyna nad Odrą 31 lipca z Katowic. O miejscu i terminie startu kolejnego redakcja będzie informować na antenie.

Przeczytaj także

Na Facebooku powstał fan page "Skazani na busa z Antyradiem", w którym można przekazywać sobie informacje o transporcie na Pol'and'Rock Festival z różnych stron kraju. Redakcja liczy na spontaniczne dołączanie do akcji właścicieli busów i autokarów. O każdej takiej inicjatywie będzie informować również na antenie Antyradia.

Pol'and'Rock 2019 - kto zagra?

W Kostrzynie nad Odrą zagra Ziggy Marley, Avatar, Acid Drinkers, Black Stone Cherry i masa innych artystów. Na Dużej Scenie wystąpi Skunk Anansie. Grupa w 2019 roku obchodzi 25-lecie mainstreamowego sukcesu, a potwierdzeniem ich kultowego wręcz statusu będzie występ na Pol'and'Rock 2019.

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival 2019 [DATA, GDZIE, KIEDY, BILETY]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.