Tydzień z WOŚP w Antyradiu. Specjalna ramówka, wywiady, koncerty i licytacje

25.01.2021 12:22
Antyradio gra z WOŚP Fot. Antyradio

Już po raz 10. Antyradio zagra z WOŚP jako wyłączny rockowy partner Finału. Specjalna niedzielna ramówka, wywiady, koncerty, relacje, licytacje i wiele więcej.

Antyradio po raz 10. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Od dziś do piątku o 13:40 będziecie mogli wysłuchać codziennej rozmowy z Jurkiem Owsiakiem. 25 stycznia pojawi się specjalne wydanie programu "Zaraz będzie ciemno", w całości poświęcone 29. Finałowi. Z kolei we wtorek na antenie ruszy licytacja "Złotego Serduszka" z numerem 16, która potrwa do niedzieli do 20:30. Rok temu serduszko, którego aukcję przeprowadzono w Antyradiu, zostało wylicytowane za 22 tysiące złotych.

29. Finał WOŚP: Tydzień z WOŚP w Antyradiu

Przez cały tydzień Antyradio będzie również na bieżąco informować o przygotowaniach do wielkiego Finału, który nastąpi już w niedzielę 31 stycznia 2021 roku.

Polecamy

Od 20:00 w sobotę (30.01) do północy w niedzielę (31.01) na antenie Antyradia pojawi się specjalna ramówka poświęcona 29. Finałowi WOŚP. Program będzie nadawany ze studia zlokalizowanego w głównym sztabie Orkiestry na Placu Defilad w Warszawie. Sobotnią audycję poprowadzi Tomasz Kasprzyk, którego gościem będzie Jurek Owsiak. Na antenie transmisje koncertów Krzysztofa Zalewskiego i Piotra Bukartyka.

Antyradio gra z WOŚP już po raz 10.!

Od rana w niedzielę rozpocznie się program nadawany z samego centrum wydarzeń, relacje reporterów z różnych stron Polski, wywiady z artystami i gośćmi związanymi z WOŚP, licytacja "Złotego Serduszka", a także transmisje koncertów, które zagrają: Vavamuffin, Piersi, Dżem, Koniec Świata, Organek, Dr Misio, Łąki Łan, Voo Voo i wielu innych.

Słuchacze Antyradia mogą również wziąć udział w wyjątkowych aukcjach Allegro organizowanych przez redakcję. Do wylicytowania m.in. prowadzenie jednego z programów "Odjechani" wspólnie z Joanną i Włodzimierzem Zientarskimi oraz Kubą "Kojotem" Olszewskim. Licytować możecie TUTAJ.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.