W Antyradiu startuje konkurs na projekt maski Kiss

12.05.2022 11:50
Kiss Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Podczas show fani zgromadzeni na płycie zrobią niespodziankę zespołowi i założą maski w stylu makijaży członków grupy. Zwycięzca pojedzie na show, a jego projekt zostanie wydrukowany!

3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy End of the Road wystąpi zespół Kiss. Jeżeli jeszcze nie macie biletów na to wydarzenie, to na pewno zainteresuje Was specjalna akcja Antyradia oraz organizatora koncertu, firmy Prestige MJM. 

Od 12 maja słuchacze Antyradia będą mogli wziąć udział w akcji konkursowej, w której można wygrać specjalne podwójne zaproszenie na koncert połączone ze zwiedzaniem kulisów. Zadaniem konkursowym jest zaprojektiowanie maski Kiss i wysłanie jej na maila kiss@antyradio.pl. W zgłoszeniu należy podać dane osobowe wraz z adresem zamieszkania i numerem telefonu. Zwycięski projekt zostanie wydrukowany i w kilku tysiącach powielony dla uczestników łódzkiego koncertu, którzy będą mieli bilety na płytę. Maski założone zostaną na jednym z najbardziej znanych utworów Kiss, czyli „I Was Made For Lovin' You”. 

Zgłoszenia można wysyłać do 18 maja, a wyniki konkursu poznamy tego samego dnia w Kasprologii Tomasza Kasprzyka po godzinie 17.00.

REGULAMIN KONKURSU

Makijaże, zwane maskami, jakie członkowie zespołu Kiss malują na twarzach przed każdym koncertem, to nieodłączne elementy ich występu. Chociaż zespół kojarzony jest właśnie z wymyślnych malowideł na twarzach oraz ciężkich kostiumów - zbroi, to aż 13 lat występował bez tych atrybutów. W 1996 roku band postanowił to zmienić i od tamtego czasu po dziś dzień charakter zespołu, obok ostrego grania, nadają właśnie maski. Każdy zagorzały fan Kiss bez trudu potrafi rozpoznać członka grupy po masce! 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Zespół Kiss jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło Kiss do najważniejszych wykonawców w historii. Wejściówki na łodźki koncert są do nabycia na www.biletserwis.pl. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.