Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2023. Transmisje koncertów, wywiady i festiwalowy merch

26.07.2023 12:50
Pol'and'Rock Festival Fot. Antyradio

Co przygotowało Antyradio dla fanów rocka na Pol'and'Rock Festival 2023? 

Antyradio to jedyny rockowy partner radiowy Pol’and’Rock Festival, który kolejny raz pojawi się na imprezie i przygotował mnóstwo atrakcji dla słuchaczy i festiwalowiczów. Ekipa Antyradia będzie nadawać na żywo ze specjalnego, panoramicznego studia. Co czeka na fanów rocka? Specjalne audycje, transmisje koncertów na żywo, wywiady z gwiazdami oraz festiwalowy merch. Kulisy wydarzenia będziecie mogli śledzić na social mediach oraz na stronie Antyradio.pl.

Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2023. Transmisje koncertów, wywiady i festiwalowy merch

Atmosferę podkręcimy już przed rozpoczęciem Pol'and'Rock Festival. 31 lipca Jurek Owsiak poprowadzi audycję Zaraz Będzie Ciemno z festiwalowego pola. Kilka dni później, bo w środę o 20.00 Antyradio będzie na żywo transmitować specjalną audycję Jurka Owsiaka w związku z rozpoczęciem Pol’and’Rock Festival.

Na antenie Antyradia usłyszymy transmisje koncertów na żywo. W tym roku na Pol’and’Rock Festival wystąpią m.in. Napalm Death, Bullet for my Valentine, Zalewski, Epica. Nie zabraknie również wywiadów z gwiazdami festiwalu. W godzinach 17:00-20:00 audycję poprowadzi Tomek „Kasprol” Kasprzyk. Następnie przed mikrofonem pojawi się Bartek Synowiec, którego usłyszymy do godziny 22:00. Kolejno pojawi się Piotr „Makak” Szarłacki, który będzie prowadzić audycję do północy. Na antenie usłyszymy również Marcina Bąkiewicza, dyrektora muzycznego Antyradia oraz reportera Marcina Żychlińskiego, który porozmawia z uczestnikami Pol’and’Rock Festival.

Na terenie festiwalu będziecie mogli spotkać rockowe dziewczyny rozdające nasz specjalny, festiwalowy merch. Wystarczy, że festiwalowicze pokażą aplikację Antyradia na swoim telefonie, dzięki czemu zdobędą czapki truckerki, wodoodporne etui na telefon, koszulki, kominy i bandany oraz smycze.

Internauci będą mogli śledzić wszystko na bieżąco na social mediach Antyradia – już teraz zapraszamy na nasze profile na Instagramie, Facebooku, Twitterze, YouTube. Ruszamy też z TikTokiem, na którym będzie się sporo działo. Oprócz tego na stronie Antyradio.pl pojawią się relacje z każdego dnia festiwalu.

Na Pol’and’Rock wystąpi zwycięzca Antyfestu Antyradia 2023, zespół Światy Sztuczne. Zespół zgarnął statuetkę "Złotej Kosy", nagra materiał na płytę w Izabelin Studio oraz jest promowany na antenie Antyradia. Grupa wystąpi w sobotę, 5 sierpnia na Drugiej Scenie i odwiedzi również panoramiczne studio Antyradia na festiwalu.

Do usłyszenia!

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.