Duff McKagan z audycją w Antyradiu! Razem z żoną Susan poprowadzą „Three Chords & the Truth"

28.08.2023 12:42
Duff McKagan, basista Guns N' Roses w Antyradiu Fot. Antyradio

Już niedługo na antenie Antyradia zadebiutuje audycja Duffa McKagana i jego żony Susan. Kiedy usłyszymy „Three Chords & the Truth”?

„Three Chords & the Truth” to najnowsza audycja basisty zespołu Guns N’ Roses, Duffa McKagana, oraz jego żony Susan Holmes McKagan. Emitowana jest tylko w kilku krajach na świecie i w Polsce jedynie słuchacze Antyradia będą mogli posłuchać jej na antenie.

Duff McKagan z audycją w Antyradiu! Razem z żoną Susan poprowadzą „Three Chords & the Truth"

„Three Chords & the Truth” będzie emitowana w czwartki – pierwszą odsłonę audycji usłyszymy już 31 sierpnia, o godzinie 19:00. Powtórki odbędą się w niedzielę o godzinie 19:00. W roli lektorów pojawią się Tomek Kasprzyk oraz Joanna Zientarska.

Zanim jednak audycja Duffa i Susan McKagan wybrzmi w Antyradiu, usłyszymy na antenie wywiad z basistą Guns N’ Roses przeprowadzony przez Bartka Synowca. Muzyk niezwykle się cieszy, że jego audycja będzie emitowana właśnie w naszym kraju.

Polska to świetny rock'n'rollowy kraj, zawsze cieszę się kiedy w nim gram. Pamiętam, że moja ostatnia solowa trasa koncertowa w Europie zaczynała się w Polsce i spotkałem tam niesamowitych, świadomych muzycznie ludzi. Jestem zachwycony, że nasza audycja pojawi się w kraju, który ogromnie szanuję za muzyczną wiedzę.

Pierwszą odsłonę wywiadu z Duffem McKaganem będziecie mogli usłyszeć w Kasprologii i Rockomotywie już w poniedziałek, 28 sierpnia 2023.

Podczas wywiadu basista Guns N' Roses opowiedział, że początkowo zdecydował się prowadzić audycję ze swoim siostrzeńcem. Potem jednak programem zainteresowała się Susan i tak oto narodziła się audycja „Three Chords & the Truth":

Powiedziałem wtedy: "Dlaczego nie poprowadzisz tej audycji ze mną na stałe?" Ona nie była zdecydowana. Jednak zaczęła przygotowywać całą zawartość, robiła research na temat różnych utworów. Dla mnie to jest naturalne. Mogę po prostu rozmawiać o utworach, a ona robi gruntowne badania. Dzięki temu dowiaduję się wielu nowych rzeczy o utworach, które znam od lat. To dla mnie naprawdę ciekawe i myślę, że to otwiera nam drzwi do rozmów o sprawach, które wykraczają poza nasz związek.

Duff McKagan, współzałożyciel Guns N’ Roses oraz Velvet Revolver, właśnie przygotowuje się do wydania swojego trzeciego solowego albumu „Lighthouse”. Premiera płyty już 20 października. Słuchajcie Antyradia, by być na bieżąco.

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.