Miesiąc z Metalliką w Antyradiu! Przybij piątkę ze swoimi idolami

05.04.2023 19:04
Miesiąc z Metalliką w Antyradiu! Przybij piątkę ze swoimi idolami Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, co przygotowało Antyradio z okazji nadchodzącej premiery płyty Metalliki!

Fani Metalliki z zapartym tchem odliczają dni do 14 kwietnia, na kiedy zaplanowana jest premiera najnowszego albumu legendarnego zespołu - "72 Seasons".Z tej okazji ogłaszamy Miesiąc z Metalliką w Antyradiu! Do wygrania płyty, koncerty, merch, a nawet przybicie piątki z amerykańskimi gwiazdami!

Polecamy

Miesiąc z Metalliką w Antyradiu! Przybij piątkę ze swoimi idolami

Grają od ponad 40 lat i wciąż są niekwestionowanymi królami heavy metalu. Jaki będzie ich dwunasty album studyjny "72 Seasons"? O tym możecie przekonać się jeszcze przed premierą!W Antyradiu do wygrania zaproszenia na kinowe odsłuchy krążka w najlepiej nagłośnionych kinach w Polsce. Poza tym "72 Seasons" na winylach i CD oraz niepowtarzalny merch Metalliki, w tym ściśle limitowane koszulki.

To jednak nie koniec. Tylko w naszej stacji możecie wygrać zaproszenia na dwa, majowe koncerty Metalliki, które odbędą się w Hamburgu, wraz z przelotem i zakwaterowaniem na miejscu!

Jeśli jeszcze Wam mało, to w dniu premiery, pomiędzy 19:00 a 22:00 zapraszamy Was pod katowicki Spodek, gdzie powstanie wielki mural związany z nowym albumem Metalliki. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – to właśnie w Spodku odbył się pierwszy polski koncert kultowej formacji.Fani, którzy przyjdą na miejsce, będą mogli odbić swoją dłoń na muralu. Podczas trwania imprezy powstanie też graffiti autorstwa Patryka Wróżyny, inspirowane premierą płyty i zespołem. Imprezie będzie towarzyszyła muzyka z najnowszego albumu, a dla pierwszych 72 osób do odebrania niepowtarzalne plakaty. Stay tuned!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.