Tydzień z Maneskin w Antyradiu. Zgarnij krążek "Rush! (Are U Coming?)" [KONKURS]

20.11.2023 10:12
Tydzień z Maneskin w Antyradiu. Zgarnij krążek "Rush! (Are U Coming?)" [KONKURS] Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Sprawdźcie, jak możecie zgarnąć najnowsze wydawnictwo grupy Maneskin.

20 listopada wystartował Tydzień z Maneskin w Antyradiu, a to oznacza, że mamy dla Was płyty zespołu, które możecie zgarnąć codziennie na antenie. Rozdajemy "Rush! (Are U Coming?)", czyli odświeżoną wersję krążka "Rush". Na płycie znalazło się 5 zupełnie nowych utworów, w tym ostatni singiel "Honey (Are U Coming?)".

Tydzień z Maneskin w Antyradiu. Zgarnij krążek "Rush! (Are U Coming?)" [KONKURS]

Wydany w styczniu album „Rush!” wciąż podbija listy przebojów. Album zajął 1. miejsce w 15 krajach i dotarł do Top 5 w 20 krajach. Na "Rush! (Are U Coming?)" otrzymaliśmy 5 nowych kawałków, m.in. "Honey (Are U Coming?), balladę "Valentine" czy "Trastevere" - nazwa utworu wywodzi się od rzymskiej dzielnicy, w której dorastał zespół.

REGULAMIN KONKURSU

Jeżeli chcecie powiększyć swoją kolekcję płyt o najnowszy krążek Maneskin, to dobrze trafiliście. W ramach Tygodnia z Maneskin w Antyradiu rozdajemy album "Rush! (Are U Coming?) na płytach CD oraz winylach. Słuchajcie nas codziennie, by dowiedzieć się, jak możecie zgarnąć krążki Maneskin. Prezenterzy będą podawać zadania konkursowe, a prawidłowe odpowiedzi trzeba wysłać na podany przez prezentera mail.

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Dzięki surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócił rock’n’rolla na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później zwycięzcy Eurowizji podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.