Antyfest Antyradia 2023
Antyfest Antyradia 2023
Redakcja
25.04.2023 09:09
Redakcja
25.04.2023 09:09

Znamy finalistów Antyfestu Antyradia 2023! Kto zgarnie główną nagrodę?

Już 23 czerwca w zabrzańskim klubie CK Wiatrak, będziecie mogli usłyszeć na żywo finalistów tegorocznego Antyfestu Antyradia 2023!

Przypomnijmy, jury miało trudne zadanie, wybrać 30 zespołów spośród 420 zgłoszeń! Następnie głosowali internauci na stronie Antyradia oraz członkowie Jury i tak poznaliśmy finałową piątkę. To zespoły Światy Sztuczne, Joe Palooka, Tupolev, Iron Head i Czarne kwiaty.

                                                                 Wszyscy artyści zaprezentują się na wielkim finale w  "Wiatraku" i to tam właśnie poznamy zwycięzcę plebiscytu, który otrzyma statuetkę Złotej Kosy, wystąpi na głównej scenie Pol'and'Rock Festival 2023 oraz nagra płytę w Izabelin Studio.

Jej promocję zagwarantuje oczywiście Antyradio, czyli największa rockowa stacja radiowa w naszym kraju!

Wieczór uświetni swoimi koncertami Żurkowski oraz Dziwna Wiosna, a całość będzie transmitowana w specjalnym programie na antenie Antyradia.

 
 

 

 
 

 *Wyłączenie przewidziane w pkt. A.3 Regulaminu Konkursu "Antyfest Antyradia 2023" w zakresie dystrybucji w sklepach on-line, w szczególności jeśli chodzi o aplikacje z muzyką do słuchania na życzenie, gdzie użytkownikowi udziela się płatnego dostępu np. Spotify, Tidal, YouTube Music Premium, dotyczy zespołów, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęły średni dochód 10.000 (dziesięć tysięcy) złotych miesięcznie z opłat, uzyskiwanych poprzez sprzedaż swojej muzyki kanałami cyfrowymi.

Redakcja Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.