„Avengers: Infinity War”: Czytelnicy Antyradio.pl wytypowali, który Avenger zginie [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
23.04.2018 16:40
„Avengers: Infinity War”: Czytelnicy Antyradio.pl wytypowali, który Avenger zginie [WYNIKI SONDY] Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Avengers: Infinity War"

Wyniki sondy na najbardziej prawdopodobną ofiarę Thanosa wśród Avengerów nie są oczywiste. Fani MCU zdecydowanie mają swoje główne typy, ale każda z postaci została wskazana choć raz. Kto, według czytelników Antyradio.pl, poniesie śmierć w „Avengers: Infinity War”?

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018, zapytaliśmy w naszej sondzie, który z superbohaterów zginie w „Avengers: Infinity War”. Nie było to pytanie bezzasadne. Od pierwszych dni kampanii promocyjnej 19. filmu MCU mówi się, że produkcja będzie nie tylko widowiskowa, zabawna i satysfakcjonująca, ale też bolesna dla fanów, którym przyjdzie pożegnać się z jedną z ulubionych postaci. Kto, Waszym zdaniem, będzie tym pechowcem? Oto, jak głosowali czytelnicy Antyradio.pl!

Kto zginie w „Avengers: Infinity War”?

Głównym typem czytelników Antyradio.pl jest Kapitan Ameryka. Czy to z powodu wypowiedzi Chrisa Evansa o pożegnaniu z rolą Capa, czy to przez treść komiksów, w których Steve Rogers tracił już życie, na pierwszego Avengera zagłosowało 33% osób biorących udział w sondzie. 

2. miejsce w typowaniu otrzymał Vision, który niedawno zginął na kartach komiksu. Syntezoid otrzymał 28% głosów. Trzecim w kolejności najbardziej prawdopodobnych zabitych, jest Iron Man. Głosujący wierzą w niego jednak o wiele bardziej niż we wspomnianych wcześniej herosów. Na Tony'ego Starka oddało głos 11% osób. 

Jeśli to czytelnicy Antyradio.pl mieliby decydować o tym, kto zginie, a kto przeżyje wojnę bez granic, najspokojniej mógłby spać Peter Parker i Stephen Strange. Nastoletni Spidey otrzymał tylko 1% głosów, zaś Czarnoksiężnik - 3% głosów. Pełną listę wyników znajdziecie poniżej:

kto zginie wyniki Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl

Zgadzacie się z wynikami tej sondy? A może Wy obstawialiście kogoś innego?

Premiera „Avengers: Infinity War”, która rozwieje wszelkie wątpliwości, odbędzie się już pojutrze - 25 kwietnia 2018. 

Szeroki wybór najmodniejszych kurtek męskich tego sezonu

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.