"Na rauszu" - zobaczcie zwiastun nowego filmu z Madsem Mikkelsenem [WIDEO]

16.06.2020 15:52
"Na rauszu" - zobaczcie zwiastun nowego filmu z Madsem Mikkelsenem [WIDEO] Fot. VU/HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

"Na rauszu" to niezwykle ciekawy film, który znalazł się w tegorocznej oficjalnej selekcji MFF Cannes i wzbudził duże zainteresowanie. O czym opowiada?

Mads Mikkelsen powraca w nowym filmie. "Na rauszu" (ang. "Another Round") znalazł się na liście tytułów wyselekcjonowanych w tegorocznym MFF Cannes. W sieci ukazał się właśnie pierwszy polski zwiastun.

"Na rauszu" - zwiastun nowego filmu z Madsem Mikkelsenem

Zwiastun filmu "Na rauszu" prezentuje się następująco:

Film opowie historię kilkorga znajomych, którzy są nauczycielami w niewielkiej szkole średniej. Zainspirowani teorią, według której umysł człowieka jest znacznie bardziej otwarty na otaczający go świat, gdy jest pod wpływem alkoholu, postanawiają przetestować jej założenia w praktyce. A konkretniej - w pracy. Jak stała dawka promili we krwi wpłynie na ich codzienne funkcjonowanie?

Przeczytaj także

W roli głównej zobaczymy Madsa Mikkelsena, a na ekranie towarzyszyć mu będą: Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe i Susse Woldem. Reżyserem filmu jest Thomas Vinterberg, scenariusz zaś wyszedł spod pióra Tobiasa Lindhola ("Polowanie", "Komuna"). 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.