16.11.2019 11:38

Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u

Legendarny aktor jest bliski potwierdzenia swojej roli w "meta dramacie" o samym sobie.

nicolas cage
źródło: Shutterstock

55-letni aktor ma wystąpić w filmie o tytule "Nieznośny Ciężar Gigantycznego Talentu". Scenariusz napisany przez Toma Gormicana i Kevina Ettena ma posiadać sporo zaskakujących momentów. Według amerykańskich mediów ma on skupić się na osobie Cage'a, który stara się zdobyć rolę w najnowszym filmie Quentina Tarantino. 

Nicolas Cage zagra samego siebie

Cage oprócz walki o rolę życia, ma też próbować odzyskać szacunek swojej córki, jak i spłacić gigantyczny dług, jaki posiada.

Kolor z przestworzy
Kolor z przestworzy
Przeczytaj także Nicolas Cage w świecie Lovecrafta. Zobacz zwiastun filmu "Kolor z przestworzy"

W filmie starzejący się Nic będzie rozmawiał z różnymi wersjami samego siebie, wyśmiewając niektóre aspekty swojej kariery. 

Wydarzenia przybiorą ciekawy obrót, gdy Nicolas pozna miliardera z Meksyku - wielkiego fana i człowieka, który jest w stanie zaoferować aktorowi kilka ról w różnych projektach. Niestety miliarder okazuje się baronem narkotykowym, a CIA prosi Cage'a o pomoc w jego ujęciu.

Według New York Post producentem filmu ma być Lionsgate, które wygrało walkę o prawa do filmu z HBO Max i Paramountem. Tom Gormican będzie reżyserem, a Kevin Turen (producent "Euforii") będzie produkował razem z Saturn Films i Mikiem Nilonem.

Scenariusz został napisany bez wiedzy Cage'a. Według autorów jest to jednak "list miłosny do aktora, a nie sposób na wyśmianie jego osiągnięć". 

Cieszycie, że Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie i Nicolasie Cage'u? Czy widzielibyście kogoś innego w tej roli?

Zobacz także: "Joker" został pierwszym w historii filmem dla dorosłych, który zarobił miliard dolarów

Kto powinien zagrać Nicolasa Cage'a?

Tagi: Film