Samuel L. Jackson jako narrator „Gry o tron”

Robert Skowronski
14.07.2016 10:51
Samuel L. Jackson jako narrator „Gry o tron” Fot. materiały prasowe; kadr z filmu + Dzik Pejnta

Jedyny i niepowtarzalny Samuel L. Jackson stał się narratorem „Gry o tron”. Posłuchajcie jak mówi o sku*wysyńskich smokach, o palancie jakim jest król Joffrey czy o odjazdach Brana.

Człowiek, który poprowadził jedne z najlepszych monologów w historii kina, jak te w „Pulp Fiction”, „Django” czy w „Nienawistnej ósemce”. Nie tylko w produkcjach Quentina Tarantino, ale i innych, padające z jego ust „motherfucker” należy do najpiękniej brzmiących przekleństw. Każda historia opowiedziana przez Samuela L. Jacksona z miejsca staje się dwa razy bardziej interesująca i pasjonująca, zwłaszcza, że jego siarczysty język nigdy nie nudzi.

W obliczu powyższych ustaleń połączenie sztandarowego serialu HBO z głosem aktora stanowi istny wybuch audiowizualnej wspaniałości. Tego po  prostu trzeba posłuchać! „Gra o tron” była już streszczona poprzez posty na Facebooku, czy w wideo z nagą Daenerys. Jednak to dopiero wersja Samuela L. Jacksona zasługuje na Oscara w kategorii „serialowych bryków”. Polecamy zwłaszcza, jeżeli nie chcecie zapoznawać się z 60 odcinkami, a jednak chcielibyście wiedzieć o co chodzi z tym Jonem Snowem lub bitwą bękartów.

Oczywiście ci, którzy już obejrzeli wszystkie sezony „Gry o tron” także powinni sprawdzić poniższe wideo, w którym aktor na końcu pełen frustracji pokazuje nam w końcu te pie*dolone smoki, w między czasie ostrzega, żeby nie przywiązywać się zbytnio do rodziny Starków i udowadnia jaka to banda sku*wieli z tych Białych Wędrowców aka Armii Umarłych. Osoby, które jeszcze są w trakcie seansu kolejnych epizodów ostrzegamy o potencjalnych spoilerach.

Łapcie matkoje*cy:

Czytelników urażonych nagromadzeniem w naszym tekście wulgaryzmów serdecznie przepraszamy, ale cóż... Jeżeli piszę się o Samuelu L. Jacksonie takie słowa same cisną się na usta:

Przypominamy, że do tej pory emisja każdego kolejnego sezonu rozpoczynała się w marcu lub kwietniu. Tym razem przyjdzie nam poczekać nieco dłużej ze względu na opóźnienia. 7. seria „Gry o tron” będzie też krótsza od poprzednich i będzie stanowiła przedostatnią w historii całego serialu. Twórcy zdradzili, że powstanie jeszcze tylko 13 odcinków, które zostaną podzielone na dwa osobne sezony.

Jak Wam się podoba Samuel L. Jackson streszczający „Grę o tron”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.