Joe Exotic nadal ubiega się o ułaskawienie. Wszystko dlatego, że Trump jest jeszcze prezydentem

02.12.2020 14:10
Joe Exotic nadal ubiega się o ułaskawienie. Wszystko dlatego, że Trump jest jeszcze prezydentem Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Król Tygrysów nadal ubiega się o ułaskawienie. Wszystko dlatego, że Donald Trump jest jeszcze prezydentem USA. Podobno napisał nawet prawie 300-stronnicową prośbę skierowaną do Trumpa!

Joe Exotic zostanie ułaskawiony przez prezydenta Trumpa?

Jak podaje ABC News, niektórzy "sprzymierzeńcy Trumpa i prawnicy" prowadzą kampanie, mające na celu zagwarantowanie ułaskawień dla wielu osób, które mogą być "pozytywnie odebrane przez prezydenta". Na liście widnieje m.in. znane nam dobrze nazwisko - mowa oczywiście o Joe Exoticu, czyli Królu Tygrysów. 

Polecamy

Exotic prosi o ułaskawienie już od jakiegoś czasu. ABC News podzieliło prośby skierowane do prezydenta na "sprzymierzeńców Trumpa i ich przyjaciół" oraz na "ludzi w więzieniach, których prezydent może niekoniecznie kojarzyć". 

Joe Exotic należy oczywiście do tej drugiej grupy. Były właściciel prywatnego zoo, działacz polityczny, a teraz także niesławny bohater popularnego serialu dokumentalnego został uznany winnym 17 różnych przypadków znęcania się nad zwierzętami. Skazano go również za dwukrotne zlecenie zabójstwa Carole Baskin z organizacji Big Cat Rescue.

Polecamy

Według wspomnianej telewizji, Exotic podobno napisał liczącą 257 stron prośbę w kierunku prezydenta. Były właściciel zoo ma w niej wspominać o tym, że strażnicy więzienni znęcają się nad nim fizycznie, dopuszczają się molestowania seksualnego, a także wielokrotnie przywiązywano go do krzeseł i bito. Obrażenia miały być tak rozległe, że z rąk schodziła mu skóra. Exotic twierdzi, że ze względu na swój stan zdrowia i nieludzkie traktowanie powinien być ułaskawiony.

Jego list kończy się podobno słowami:

Moje ręce są tak uszkodzone przez nadużycia w więzieniu, że przepraszam za brzydkie pismo i błędy.

Polecamy

Trump kilka miesięcy temu został zapytany o całą sytuację, gdzie powiedział: "Nic mi o tym nie wiadomo... Ale na pewno rzucę na to okiem".

Przypominamy, że w produkcji jest serial aktorski na podstawie całej historii. Joe Exotica zagra Nicolas Cage, a serial przygotuje platforma streamingowa CBS All Access. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.