Rysiek z „Klanu” ponownie szefem mafii

Robert Skowronski
13.04.2016 10:03
Rysiek z „Klanu” ponownie szefem mafii Fot. kadr z wideo

W 2012 roku gangsterzy, którym przewodził Piotr Cyrwus pomagali czworonogom poprzez wsparcie Fundacji Przytul Psa. Przedstawiciele półświatka o miękkich sercach powracają w kampanii społecznej „Mafia w sieci”.

Tym razem użytkownicy są zachęcani do dołączenia do akcji pomagającej fundacji Miasto Kotów w serwisie Charytatywni.allegro.pl. Seria odcinków, w której występują Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Piotr Bujnowski, Krzysztof Kiersznowski oraz Bohdan Łazuka, pokazuje jak mafiozi idą na układ z policją. Aby odkupić swoje przewinienia muszą wspomóc działania charytatywne i pomóc w zbiórce pieniędzy na rzecz kotów.

Jak tego dokonać? Dobry hajs ponoć trzepie się w necie. YouTuberzy moją sporo siana, a na topie jest zdrowe odżywianie. Szama kojarzy się bohaterom z więzienną michą. W celi rarytasów nie było, ale teraz można przedstawić kilka nieco bardziej wymyślnych przepisów na vlogu, np. bezglutenowe ciasto wegańskie. Pomysł jak w mordę strzelił. Zobaczcie jak kroi się akcja w pierwszym z czterech zapowiedzianych odcinków „Mafii w sieci”:

Fundacji Miasto Kotów można pomóc na kilka sposobów. Jednym z nich jest licytowanie specjalnych pakietów na Charytatywni.allegro.pl. Dostępne są trzy opcje:

Pakiet więzienna micha:

W skład zestawu wchodzą:

 • Miska, która może się przydać do spożywania posiłku z rodziną lub przyjaciółmi.
 • Kubek, który na zawsze ułatwi Wam życie! Chcecie napić się kawy? Nic prostszego! Kawę nalewamy do kubka i gotowe.
 • Fartuch z wyjątkowym znakiem jakości „Więzienna micha” dzięki niemu Wasze spodnie już nigdy nie będą nosić nieprzyjemnych śladów po gotowaniu czy zmywaniu.
 • Nasiona rukoli, można ją sobie posadzić na działce lub na balkonie.
 • Zdjęcie z podpisami wszystkich gwiazd grających w „Mafii”.

Pakiet łydka jak drewutnia:

W skład zestawu wchodzą:

 • Skakanka z licznikiem, dzięki której już dziś będziesz mógł zrzucić zbędne kilogramy.
 • Spodnie sportowe, na rower i na działkę.
 • Opaska frote, byś nigdy nie musiał mieć spoconego czoła
 • Zdjęcie z podpisami wszystkich gwiazd grających w „Mafii”.

Pakiet Gangstera:

W skład zestawu wchodzą:

 • Zapalniczka Szefa Mafii - wyobraź sobie, że jesteś w nocy w lesie i nie możesz znaleźć drogi. Taka zapalniczka na pewno ci w tym pomoże.
 • Piersiówka z ręcznie wygrawerowanym cytatem.
 • Eleganckie spinki do mankietów.
 • Ścieżka dźwiękowa z filmu „Ojciec chrzestny”.
 • Zdjęcie z podpisami wszystkich gwiazd grających w „Mafii”.

Prezentację produktów możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Pomagać można również poprzez kupno cegiełek, takich wirtualnych, nie tych leżących na budowie. Można wpłacić większe kwoty, ale symboliczne 5 złotych to i tak już sporo, gdyż jak czytamy:

Pięć złotych - jedna moneta - niewiele a zarazem bardzo dużo. Taki „piątak”, to całodzienna opieka nad kotem porzuconym, chorym i głodnym. Taki „piątak”, to pełna miska oraz profesjonalna opieka weterynaryjna dla podopiecznych Fundacji Miasto Kotów.

Można też prywatnie wystawiać na licytację przedmioty, a osoba, która wygra aukcję przekaże odpowiednią sumę na konto fundacji.

Kolejne odcinki „Mafii w sieci” będą udostępniane 19 kwietnia, 26 kwietnia i 3 maja 2016 roku. Zobaczcie zapowiedź następnego epizodu:

Nie tylko gwiazdy kina ratują zwierzęta. Miękkie serca mają również muzycy zespołu Slayer, którzy swoją dobre okazali zarówno kotom, jak i psom.

Pomożecie kociakom?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.