Ray Wilson zagrał koncert w Krakowie [ZDJĘCIA]
26.03.2022 14:48
Ray Wilson zagrał koncert w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 20 Zobacz zdjęcia
Ray Wilson zagrał koncert w Krakowie [ZDJĘCIA]
26.03.2022 14:48

Szkocki wokalista, kompozytor, autor tekstów i wokalista Ray Wilson wystąpił w Krakowie. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

Ray Wilson, ostatni frontman legendarnego Genesis, zagrał w Krakowie. Artysta zaprezentował podczas koncertu zarówno twórczość solową jak i największe przeboje tej kultowej grupy.

Ray Wilson zagrał koncert w Krakowie

W tym roku ukazał się najnowszy album artysty – "The Weight of Man", a pochodzące z niego premierowe kompozycje także zabrzmiały podczas występu w Krakowie.

Polecamy

Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. W 2016 roku na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty: akustyczny "Song for a friend" oraz "Makes me think of home" o bardziej elektrycznym brzmieniu. W 2017 roku wydany został album live "Time and Distance". W tym samym roku Wilson wydał swoją pierwszą płytę w formacie Blu-Ray. To zarejestrowany w niemieckim studio ZDF Bauhaus ekskluzywny, zagrany dla niewielkiej widowni koncert. Z kolei w 2019 roku ukazał się na rynku album podsumowujący ostatnie 20 lat kariery solowej – "Upon My Life". Ostatnie wydawnictwo Raya Wilsona – "The Weight Of Man" określony został przez krytyków muzycznych jako "empatia i dusza, emocja i realizacja, doświadczenie i dreszcz rozczarowań, zrozumienie i nadzieja. Nie ma wypełniaczy, każda piosenka mogłaby być samodzielnym singlem".
Zobaczcie zdjęcia z Krakowa:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.