Slipknot zagra koncert w Polsce w 2021 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

07.12.2020 11:17
Slipknot Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Slipknot ogłosiła trasę koncertową po Europie w 2021 roku. Wśród nowych dat występów pojawiła się Polska. Sprawdź szczegóły imprezy.

Zespół Slipknot zdradził część swoich planów na 2021 rok. W połowie lipca grupa ruszy w trasę koncertową po Europie. Muzycy zagrają jeden z koncertów w Polsce.

Slipknot zagra koncert w Polsce w 2021 roku

2020 rok nie był zbyt łaskawy dla fanów muzyki na żywo. Ze względu na koronawirusa wszystkie większe imprezy zostały odwołane. Nie odbył się żaden koncert na stadionie, w hali, ani letni festiwal, na które wszyscy czekamy cały rok. Jednak większość artystów, podobnie jak ich fani, z nadzieją patrzą na nowy rok i zapowiadają kolejne daty koncertów.

Polecamy

Jeśli sytuacja epidemiologiczna na świecie na to pozwoli, grupa Slipknot wyruszy w 2021 roku na letnią trasę koncertową po Europie. Muzycy rozpoczną tourne 16 lipca w Rosji, a ostatni planowany występ odbędzie się 19 sierpnia we Francji.

W ramach trasy metalowcy pojawią się także w Polsce. Koncert ma odbyć się 13 sierpnia w gdańskiej Ergo Arenie.

Slipknot w Polsce w 2021 roku. Bilety

Jak zapowiedziała na swoim Facebooku grupa Slipknot, bilety na koncerty trafią do sprzedaży już 11 grudnia 2020 roku o godzinie 10:00. W Polsce headlinerom imprezy będzie towarzyszyła formacja Jinjer.

Ceny biletów:

  • GOLDEN CIRCLE: 339 złotych
  • PŁYTA: 239 złotych
  • SEKTORY: 169-299 złotych

Wejściówki na koncert będzie można nabyć za pośrednictwem ebilet.pl, eventim.pl oraz na stronie organizatorów Knock Out Productions.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.