Znamy kolejne gwiazdy Czad Festiwalu 2018
Romana Makówka
06.06.2018 17:26
Znamy kolejne gwiazdy Czad Festiwalu 2018 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Organizatorzy ujawnili kolejnych wykonawców tegorocznej edycji Czad Festiwalu, który odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2018 w Straszęcinie. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Czad Festiwal odbywa się w małej podkarpackiej miejscowości Straszęcin, liczącej zaledwie 1800 mieszkańców. Miasteczko może się jednak pochwalić imprezą na skalę europejską. Tegoroczna edycja festiwalu skompletowała imponujący line-up, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Podczas szóstej edycji imprezy zagrają miedzy innymi: Gogol Bordello, Russkaja, Zebrahead, Papa Roach, jak również Dropkick Murphys. Okazuje się, że to nie wszystko. Do składu dołączyli także szaleni Finowie z zespołu Korpiklaani oraz szwedzki Hammerfall.

Czad Festiwal 2018: Korpiklaani i Hammerfall dołączają do line-upu

Korpiklaani przywracają do życia tradycyjną fińską muzykę folkową, dodając do niej mocniejsze metalowe brzmienia. Ich muzyka pozwala zanurzyć się w mistycznych fińskich opowieściach. Teksty piosenek traktują o pijaństwie, dobrej zabawie, naturze i mitologii, a w połączeniu z szybką i skoczną muzyką tworzą niesamowity klimat.

Zespołu Hammerfall nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Założony w 1993 roku w szwedzkim Göteborg przez Oscara Dronjaka, Hammerfall jest jednym z czołowych zespołów, które w latach 90. doprowadziły do odrodzenia się metalu w Europie.

Dziś Hammerfall ma na koncie 10 albumów studyjnych, a ich teledyski osiągają miliony wyświetleń.

Kto jeszcze zagra na Czad Festiwal 2018?

Na scenie głównej Czad Festiwal 2018 pojawi się również długo wyczekiwana legenda power metalu - zespół Stratovarius oraz punkowe Street Dogs.

Zobaczcie jak bawili się fani podczas zeszłorocznej edycji imprezy:

Czad Festiwal 2018 - bilety

Karnety na koncerty w środę, czwartek, piątek oraz sobotę są dostępne w cenie 259 złotych. Pole namiotowe kosztuje 59 złotych. Wejściówki kupicie na stronie Czad Festiwalu.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.