David Hasselhoff nagrał powermetalową epkę. W sieci pojawił się też epicki teledysk do "Through the Night"

11.12.2020 09:50
David Hasselhoff Fot. Andreas Suhr / face to face/FaceToFace/REPORTER

David Hasselhoff zmierzył się z metalowym repertuarem. Aktor nagrał utwór "Through the Night" z duetem Cuestack, który trafił na epkę.

Wreszcie jest. Metalowy kawałek "Through the Night" Davida Hasselhoffa i duetu Cuestack już hula po sieci. Muzyk zapowiadał premierę wyjątkowego singla w październiku, a teraz zaprezentował specjalną epkę.

David Hasselhoff i metalowy Cuestack nagrali metalową epkę

Jeśli uważasz, że jesteś za stary na rockendrolowanie, to najprawdopodobniej faktycznie tak jest. Jednak są i tacy, którzy swoją rockową duszę odkrywają dopiero wówczas, gdy przychodzi czas na emeryturę. Do takich osób należy David Hasselhoff.

Polecamy

Aktor stał się prawdziwą legendą dzięki roli w "Słonecznym patrolu", gdzie grał jednego z ratowników u boku Pameli Anderson. I chociaż od tamtego czasu minęło już wiele lat, a Hasselhoff zbliża się już do siedemdziesiątki, nie zamierza zakładać ciepłych kapci i zalegać przed telewizorem.

Artysta podjął współpracę z australijskim duetem Cuestack. Ich twórczość można określić muzyką z pogranicza popu, metalu i elektroniki. Hasselhoff dołączył do składu i użyczył im swojego głosu w utworze "Through the Night", który trafił na specjalną epkę.

Utwór brzmi jak powermetalowy klasyk z nutką świeżości, którą nadaje mu duet Cuestack. Kompozycja została nagrana już w 2019 roku w Wiedniu, gdzie również powstał epicki teledysk do utworu, który możecie zobaczyć poniżej.

Epkę oraz merch w postaci czapek, szortów, koszulek i innych gadżetów nawiązujących do współpracy Hasselhoffa z metalowcami, możecie nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu. Płyta z utworem "Through the Night" kosztuje zaledwie 6 dolarów.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.