08.12.2019 16:33

Grupa Kat & Roman Kostrzewski odwołuje koncerty. Wokalista wkrótce trafi do szpitala

Na oficjalnym Facebooku zespołu Kat & Roman Kostrzewski pojawiła się przykra wiadomość. Wokalista grupy trafi do szpitala, a formacja musi odwołać koncerty.

Kat
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

1 marca 2019 roku zespół Kat & Roman Kostrzewski wydał swój czwarty album studyjny. "Popiór" cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów formacji i rodzimego metalu. Muzycy od kilku miesięcy koncertują i prezentują nowy materiał publiczności w całej Polsce. Niestety formacja jest zmuszona odwołać kilka z planowanych występów. 

Kat & Roman Kostrzewski odwołuje koncerty. Wokalista trafi do szpitala

Kat & Roman Kostrzewski nie dotrą ze swoją trasą koncertową do Białegostoku, Iławy, Chojnic oraz Kościerzyny. Muzycy podkreślaj, że koncerty najprawdopodobniej odbędą się w innych terminach. Ostatnie z zaplanowanych w tourne występów nie dojdą do skutku ze względu na stan zdrowia wokalisty.

Kat & Roman Kostrzewski
Kat & Roman Kostrzewski
Przeczytaj także Roman Kostrzewski twierdzi, że Piotr Luczyk blokuje nagrania Kata na YouTubie. Muzyk skomentował sytuację

Roman Kostrzewski opublikował wpis na oficjalnym Facebooku Kata i przeprosił za zaistniałą sytuację. Przyznał. że czeka go wizyta w szpitalu i zabieg, dlatego musi zrobić sobie nieplanowaną przerwę od koncertowania. Muzyk obiecał, że wróci na scenę już w marcu 2020 roku. 

"

Pragnę osobiście wyrazić żal, że nie nie możemy zrealizować ostatnich zaplanowanych sztuk w tym roku. Z uwagi na mój stan zdrowia poprosiłem zespół i organizatorów o przeniesienie terminów występów w Białymstoku, Iławie, Chojnicach oraz Kościerzynie. W imieniu zespołu dziękuję publiczności za ciepłe przyjęcie Popióra. W najbliższym czasie zdejmę mundur metala i włożę piżamę. Mam nadzieję, że po zabiegu szybko dojdę do siebie i znów spotkamy się na występach, które planujemy od marca 2020 r. Ufam, że za zakupione bilety szybko odzyskacie swoje środki. Pozdrawiam serdecznie. "

Zobacz też: Badania dowodzą, że metalowcy są mądrzejsi, niż głosi stereotyp 

Tagi: Rock News Kat & Roman Kostrzewski