04.01.2019 14:08

Jak seniorzy reagują na najpopularniejsze piosenki z lat 70.?

To były czasy! Czy seniorzy byli w stanie ocenić, który utwór był najpopularniejszy w latach 70.

Seniorzy o muzyce lat 70.
foto: kadr z wideo

To chyba normalne, że każdy robi się nostalgiczny, gdy słyszy muzykę ze swoich lat młodości. Seniorzy chętnie nucą piosenki z dawnych dekad i powtarzają, że "kiedyś to była muzyka". Zatem starsze osoby, które wzięły udział w muzycznym eksperymencie i przesłuchały piosenki z lat 70., musiały się czuć wniebowzięte.

Jak seniorzy reagują na najpopularniejsze piosenki z lat 70.?

W ramach cyklu nagrań "Elders React" seniorzy przesłuchują różne nagrania i zabawnie je komentują. Tym razem mieli za zadanie zapoznanie się z 10 utworami z lat 70. Twórcy kanału sięgnęli po listę TOP 10 lat 70. Billboardu i poprosili, żeby seniorzy po przesłuchaniu nagrań przypasowali je do odpowiednich miejsc notowania. Okazało się, że nie jest to wcale takie proste.

Nie zabrakło oczywiście sporej dawki muzyki disco w wykonaniu chociażby Bee Gees, w najlepszej 10. pojawili się również Rod Stewart, Michael Jackson czy Wings Paula McCartneya. Seniorzy chętnie wybrali się w sentymentalną wycieczkę do lat 70. Zobaczcie, jak zareagowali na piosenki z ich młodzieńczych lat:

Jeżeli mało Wam filmików z seniorami, którzy oceniają muzykę znanych grup to możecie również sięgnąć po wideo, w którym starsze pokolenie komentuje klipy Rammsteina czy utwory Pink Floyd oraz Grety Van Fleet.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele